Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy ismerősöm napiszinten...

Ha egy ismerősöm napiszinten tömi magát sörrel és kávéval, annak lesz számára valami rossz következménye hosszútávon?

Figyelt kérdés
Napi néhányszor iszik kávét reggel, délelőtt, délután és késő délután, este napi 1-2 doboz sör. Emellett nem mozog túl sokat
2018. márc. 1. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom fontos-e a kérdés szempontjából de 22 éves
2018. márc. 1. 18:37
 2/5 anonim válasza:

Hello, én csak 17 vagyok, alapvetően ritkábban kávézok vagy iszok sört, viszont volt olyan időszakom hogy mondhatni szó szerint, napokon keresztül csak kávé meg sör és a károsabb barátaik. Itt simán merem mondani hogy literszámra (+az éjszakai virrasztások napokon keresztül).

Eléggé rosszul éreztem magam már egy hét után, de az leginkább az alvásmegvonás tünete és a kávéé. Hosszútávon szerintem elég stresszes lesz, ideges meg mentálisan fáradT és kissé leépül a szervezete. Remélem segitettem valamennyit.

2018. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
(első vagyok)+A kor alapján meg biztos, hogy erősebb a szervezete mint nekem.*
2018. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik vészesnek, bár én nem innék ennyi sört, de sok ember jóval több alkohollal is évtizedekig jól elvan...

Rengeteg kávét tudok inni viszont. Kétlem, hogy akit nem élénkít, annak olyan sokat tudna ártani napi egypár kávé, önmagában nem káros, de akit nagyon stimulál, az azért nem lehet jó, ha folyton erőszakosan felpörgeti a szervezetét...

Persze a legtöbb ember ennél egészségtelenebb dolgokat fogyaszt napi szinten. Úgyhogy az átlaghoz képest nem sok problémát gondolnék.

2018. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kávéval nem lesz probléma, max kevesebb fajta betegségre lesz esélye, a sör mennyisége sem sok eü szempontból, inkább csak morálisan mert gyak. alkoholizmust jelent
2018. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!