Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szedjem össze magam...

Hogy szedjem össze magam érettségire?

Figyelt kérdés

Bizonyos mentális (és fizikai) problémák miatt teljesen leeresztettem az utóbbi pár hónapban, nagyon sokat lógtam és nem készültem semmire, se órán, se otthon. Egyáltalán nem tudtam tanulással (vagy úgy egyébként bármivel, ami fontos lenne) foglalkozni.

Ennek egyelőre nem volt komoly következménye, 1-2 rossz jegyet leszámítva, de nagyon kétségbe vagyok esve az érettségi miatt.

Egyébként jó tanuló vagyok (voltam?), minden tárgyból meg szokott lenni az ötös, néha négyes, pedig eddig se fektettem túl nagy energiát a tanulásba, de órán mindig figyeltem.

De most mintha teljesen "agyhalott" lennék, nem tudok figyelni, nem fogom fel a dolgokat. Most jutottam el arra a szintre, hogy ezt nem csinálhatom tovább és muszáj valahogy koncentrálnom. Nem készültem még semmit. Jövő hétre le kell adnom a szakmai érettségivel kapcsolatos munkákat, illetve mindjárt itt vannak az írásbelik.

Igazából nem tudom milyen válaszokat várok, valami tanácsot hogy egyáltalán mivel "kezdjem", esetleg valami támogatást, hogy van esélyem még és nem basztam el teljesen. :(



2018. ápr. 19. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha én kétszer is pótvizsgáztam matekból, mégis meglett a hármas érettségi belőle, akkor te könnyedén meg fogod tudni csinálni.

Egyébként eszel, iszol rendesen? Az is befolyásolja, hogy mennyire tudsz odafigyelni.

2018. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csinálj napirendet és következetes tartsd be.
2018. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!