Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány olyan ember van itt...

Hány olyan ember van itt akinek 17 évesen nem volt még barátnője? Ti hogy viselitek ezt a traumát?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt és akárhogy probálkozok nem akar összejönni :/


17/f


2018. ápr. 21. 06:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

25 év egyedül? ne aggódj:)


csak magányos ne legyél..

alkotni kell hogy hasznosnak érezhesd magad..


és lehetett volna már mikor, de minek normálatlanokkal leállni?


majd majd

2018. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem 19 volt mikor összejöttünk, én 22. Traumának ezt azért nem nevezném... :D Kicsit frusztrált volt ugyan a srác szexuálisan, de istenem, nekem belefért a napi 4 :D


Nyugi. Ne legyél balfék, ne kajtass a lányok után sóvárogva, érezd jól magad a bőrödben. A többi menni fog magától is.

2018. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen nem is ember.
2018. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%

30 éves férfi vagyok, heteró, és még szűz.

Na erre mit lépsz?

2018. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Nekem se volt még soha és szerintem 1 lúzer g*ci vagyok :/ :(
2018. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Előző vagyok amugy 17F és nem tudom nekem hogy lesz
2018. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves voltam, amikor (jó régen) összejöttem az első és utolsó barátnőmmel, aki azóta évtizedek óta a feleségem. A mai világ "túlszexualizált", a párkapcsolatok igen jelentős részében a párokat összetartó lelki kapcsolat nagyon gyenge, inkább a szexualitás és valamiféle rosszul értelmezett "társadalmi elvárás" dominál.
2018. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves lány vagyok és nekem barátom nem volt még. Ha nagyon akartam volna, már biztosan össze jöhetett volna egy kapcsolat, mert például interneten több sráccal is leveleztem már, de valamiért egyikük iránt sem alakult ki semmiféle kötődés, túlzottan nem hoztak lázba az üzeneteik. Talán inkább várok arra, hogy élőben megismerkedjek valakivel és kölcsönösen szimpatikusak legyünk egymásnak. Az valószínűleg jobban megéri, mint itt interneten szerencsétlenkedni.
2018. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Pl: barátom 25 éves volt amikor összejöttünk (9év korkülönbséggel,és én voltam neki az első barátnője)

Ui:.Ne erőltesd valószínűleg x év leforgása után megbánod.

2018. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb szinglinek lenni amm lenyeg h dugj meg mindenkit oszt jovan
2018. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!