Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az lehetséges, hogy valakinek...

Az lehetséges, hogy valakinek a legjobb barátnője egy olyan ember, aki nagyon messze lakik és neten beszélnek? Vagy ha nem is a legjobb de jó barátnő? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy neten ismertetek meg valakit és hamar tudtátok hogy ti jól foktok egymással kijönni, és lehet beszélgetni is, és mondjuk még sose találkoztatok vagy csak nagyon soká. Mit gondoltok?

2014. febr. 1. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

1) foGtok és nem foktok

2) volt ilyen, működhet is elég jól, de tönkrement a dolog pár év után

2014. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges én is így vagyok, de én a nő vagyok ebben a felállásban. Becsüld meg ritka az ilyen.
2014. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2014. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja bocsi félreírtam.

Én arra gondoltam hogy egy lánynak a barátnője, nem párkapcsolat.

2014. febr. 1. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én neten keresztül ismertem meg egy fiút, kb 4 éve, ő a legjobb barátom. Csak sajnos az ország másik végén lakik. De tény, hogy lehet azért ilyen jó a barátságunk, mert csak neten beszélünk, ott sokkal bátrabb, közvetlenebb az ember.
2014. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!