Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon megtetszett a...

Ha nagyon megtetszett a háziorvosom, abból lehetne komolyabb?

Figyelt kérdés
Pár napja elmentem a háziorvosomhoz, aki egy nagyon jóképű fiatal férfi , szerintem nem lehet több 28 évesnél.Az én településemtől 10 percre lakik és a facebookon is megtaláltam. Én még egyetemista vagyok. Láttam, hogy megnézett,és szerintem szépnek találhatott a viselkedése alapján. Gondolom, a beteg és orvos közötti viszony nem lehetne kivitelezhető, viszont ha választhatnék másik háziorvost, akkor lehetne köztünk valami? Nemsokára megint kell majd mennem hozzá, és mivel én nő vagyok biztos nem kezdeményeznék, viszont szeretnék neki jeleket adni.23/L
2018. ápr. 21. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki a fogorvosával jött össze. Mondjuk nem volt hosszú kapcsolat, de nem azért nem működött, mert az orvosa.
2018. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes... Nem tudom, orvos-etikailag hogy van ez, de szerintem nem lehet gond.
2018. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kideríteni hogy van e kapcsolata. Ha nincs akkor meg kedvesen csak úgy kérdezd meg hogy van e kedve elmenni veled koncertre, színházba stb...
2018. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!