Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem nem ő az apám és nekem...

Nekem nem ő az apám és nekem soha semmit nem vesznek minek kellett neki gyerek? 18/L

Figyelt kérdés

Van még 3 testvérem kisebbek nagyobbak de én nekem nem az az apám aki nekik.

Nekem soha semmit nem vettek, nem ruháztattak utálnak engem mindennek lehordanak, régen kórházba vittek hetekre otthagytak de esküszöm jobban éreztem ott magam mint itthon.

Nem értem minek tartott meg engem Anyám hiszen utálnak engem olyan igazságtalan az élet hogy lehetnek ilyen emberek hogy tönkre tették az életem és mit kezdjek magammal?

Egy lelki nyomorék vagyok


2018. ápr. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez történt veled. A miértre nem tudok válaszolni, iszonyat nagy gyökerek a "szüleid" és minél hamarabb ott kellene hagynod őket, új életet kezdeni nélkülük, boldogan. :)

Ha szeretnél erről beszélni, akkor nekem nyugodtan írhatsz.

18/F

2018. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok is akiknek mostoha apjuk van és még csak nem is csecsemő koruk óta van vele de mégis meg adnak neki mindent és sajátjaként tekinti.
2018. ápr. 21. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Minimum két pontban hazudsz:


- “nem ruháztattak”

Aham, 18 éve pucéran járkálsz, jó lehet. Furcsa, hogy nem szerepeltél soha a hírekben, női Maugli.


- “kórházba vittek hetekre otthagytak“

Hát igen, a magyar egészségügy arról híres, hogy hetekre befogadnak egészséges gyerekeket, akik csak azért vannak ott, mert a szüleiknek nincs kedvük otthon együtt lenni velük.


A többi dolgot is ennyire kell komolyan venni, mint ezt a kettőt, Signorina Világfájdalom?

2018. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Te ugyanazon a 2 helyen próbálod érvényesíteni a saját gondolatmeneted, ami nem feltétlen igaz - sőt valószínű. Elég ostoba dolog mindenkit egy fára felfűzni - mindenkivel úgy viselkedni ahogy velem viselkedtek, mert más nincs a világon, csak én. Buta dolog, tudod, kommunizmus egoista utószagát érzem belőled:D
2018. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit is mondjak?

Akkor 18 éves létedre itt az ideje saját lábadra állni, otthagyni a Téged utáló világot, keresni egy munkahelyet és megmutatni nekik, hogy nélkülük is tudsz élni.

Nekik nem lesz kit utálni, Neked nem kell őket elviselni.

2018. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!