Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket zavartak már este...

Titeket zavartak már este telefonon vagy személyesen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az ilyen helyzetet megoldani? Az egyik volt osztálytarsam felcsongetett hogy menjek le bulizni este 10 kor. Mit képzel magáról az ilyen tróger? Hogyan lehet lekoptatni?
2018. ápr. 23. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Trógernek nem nevezném, de hogy az illemmel nincs tisztában, az tuti.

Holnap, ha már biztosan józan megkérném, hogy legyen kedves, este 8-9-10 (ahogy neked szimpatikus) óra után NE zavarjon, mert pihensz.

Ennyire egyszerű.

2018. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Ki kell kapcsolni estére,némitani. Viszont előbb utobb lehet senki se hiv sehova,antiszociális élet se tul jo.
2018. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Nekem úgy van beállítva a telefonom, hogy 23 óra után már csak VIP-nek beállított személyek hívására csörög/rezeg.
2018. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Úgy csinálsz mintha ez mindennapos lenne, gondolom egyszeri volt és ért a szóból, többet fix nem fog keresni.
2018. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Engem egyszer reggel hatkor lecsöngetett a hetedik emeletről egy hajléktalan. Nem volt kaputelefon, csak felcsörögni lehetett, én meg lementem, mert nemigen járt hozzám senki, biztos fontos. Erre elkezdte, hogy adjak neki lóvét, mert nagyon szegény. Kapott is egy akkora pofont, hogy valutára lehet váltani.
2018. ápr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kapucsengőnk kikapcsolható egy rászerelt kapcsolónak segítségével, mivel éjszakai műszakra járok igen jól jön nappali alváshoz, telefonon bekapcsolom a ne zavarj módot, csak az ébresztő van engedélyezve. Problema megoldva. Valaki mégis felébreszt üsse kavics, ill. valaki jó nagy darab kővel fejbe. Főleg ezeket a nyomuló jehovákat szeretem, terj meg terj meg mi a velemenyed erről meg arrol, az a velemenyem h huzzatok a bus ...... .
2018. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!