Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek, hogy azt...

Volt már veletek, hogy azt hittétek képesek vagytok rá és mégsem sikerült?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint mire? Vagy kötetlenül unblock? Persze, szerintem mindenkivel volt ilyen, és folyton elő is fordul.
2018. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkivel van ilyen.

Nem az a lényeg, hogy kudarcot vallasz, hisz az bizony sűrűn van az életben, hanem az, hogy mit csinálsz UTÁNA!

Ha felállsz, újra próbálod ugyanazt, vagy kezdesz valami újat, totál oké.

Ha lefekszel és siránkozol, hogy milyen szerencsétlen vagy... Nos, ezt nem szeretném minősíteni. Ha más emberről van szó, szerintem te is így gondolnád...

2018. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szabó Péter rajongói táborjának életében ez gyakori esemény. Nem kell elhitetni magunkkal minden szart, mert aztán nagy pofáraesés lesz a vége. Helyette szerintem sokkal fontos egy egészséges énképet kialakítani és nagyobb önismeretre szert tenni.
2018. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es válaszóló kommentjéhez még annyit fűznék, hogy fontos tisztában lenni a határainkkal. Ha valami tényleg nagyon elérhetetlen távolságban van, akkor azon az újrapróbálkozás sem fog segíteni. Érdemes rá guglizni az őrültség definíciójára, tisztán leírja az ilyen embereket.
2018. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm... biztos volt. De sosem keseregtem. Az élet megy tovább, jönnek az új feladatok. Tanupni kell a hibákból, és legközelebb már sikerülni fog.


Ellenzéknél ez a legnagyobb baj. Elhitték megint, hogy nyerhetnek... sosem tanulnak semmiből.

2018. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!