Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hany ora alatt takaritotok ki?

Ti hany ora alatt takaritotok ki?

Figyelt kérdés

4 oram van ra.

De mindennel egyutt. Tehat mosas,ablakpucolas,teregetes,portorles,felmosas,porszivozas,rendrakas,agynemucsere...

60m2 a lakas.

21/L


2018. ápr. 26. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok és nem házifeladatként élem már meg a takarítást hanem mindig csinálom egy kicsit.

V

Van, hogy felforgatom a lakást, porszívózás, felmosás, portörlés, órákig eltarthat.


De van, hogy csak porszívózok, vagy csak port törlök, csak hűtőt mosok ki, vagy csak wc-t pucolok.


A mosás az nálam nem sok idő, mert géppel mosok és a teregetés töredéke a takarításhoz képest mért időknek. ;)

2018. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre szoktam, de ha igen, akkor megvan egy délelőtt alatt.
2018. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez de mókás, egy órája pakolok, felforgattam és átrendeztem a mosókonyhát, ami egyben pinceként is funkcionál nálunk, mert már nem lehetett belépni sem, csak a közepén egy vékony sávban közlekedni. Leültem picit lazítani, erre szembejön ez a kérdés. :)


Hát az ablakmosás sok idő, sok ablak van, meg a keretek, az ablakpárkány kívül-belül, akkor már függönyt is mosok, a redőnyt is áttörölgetem, jó 3 órát elvagyok vele. Mosás be a gépbe+ teregetés 20 perc. (ha ruhákat mosok, ágynemű nyilván 1-2 perc alatt ki van dobálva a szárítóra) Portörlés+porszívózás negyedóra. Ágyneműcsere szintén. Rendrakás is, mert folyton pakolok ha valami nincs a helyén, ez a mosókonyha dolog ez most kivételes eset volt, mert nemrég vittük ki onnan a kertibútort, aztán úgy maradt felforgatva. Végül 10 perc max a felmosás. Szóval nálam az idő nagy részét az ablakmosósdi vinné el.

2018. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, én egyszerre szoktam, de akkor du. 4-től(miután megfőztem) este 10-11-ig, mondjuk, ha egyedül vagyok elég nagy rumlit is csinálok szóval érthető.
2018. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!