Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem ilyen rövid az...

Csak szerintem ilyen rövid az élet/fiatalság? 17/f

Figyelt kérdés

Pl. En mar 17 vagyok es mar eleg oregnek erzem magam emiatt. Mindenki felnottkent kezel.

Es a legtobb ember olyan 21-22 eves koraig bulizik/fiatal. En meg par ev es mar annyi vagyok ;/

Regen a nok is mar 17-20 evesen hazasodtak....

Sot a kozepkorban mar a 13 eves kislanyoknak is gyerekuk volt. Szerintem csak mi neveltuk magunkba ezt hoyg egy 12-13 eves gyerek tul fiatal meg ahoz hogy anya legyen. Hisz 11 eves korban mar a lanyok nagy reszenek mar megjon a mensije..tehat erett hozza.

A nok meg max 40 eves korukig menstrualnak... nem hiszem hogy ez veletlen lenne


2018. ápr. 28. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is rövid, 17-18 évtől már csak úgy szalad az idő. Bár 13 éves terhes kislánykák nálunk nem nagyon vannak, mellesleg 17 éves házasok sem. Többnyire olyanokat ismerek, akik 10-20 év elteltével sem házasodtak össze. Nálatok nem tudom mi a helyzet. xD
2018. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek egyénfüggők. Van aki korán érik és már 14-15 évesen olyan mint egy kész nő (ritka). Van aki meg lassan öregszik és 40 évesen is olyan mint egy 20-as vagy korai 30-as (ez is ritka).

Az átlag 17-18 évesen lesz alkalmas az egészséges gyerek szülésére és a harmncas évei végéig vannak jó esélyei. Ez inkább genetika mint kor függvénye szvsz. Bár a híres genetikus Czeizel Endre azt mondta hogy 45-ig bárki szülhet. A magyar kormány meg csak a 25-35 éves korosztályt akarja állítólag támogatni hogy szüljenek. Ezek szerint attól id függ hogy ki mondja a dolgokat.

2018. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rövid az élet.

Nincs idő utálni másokat, bántani másokat, haraggal elválni a szeretteinktől stb. Tanulj azt, amit szeretnél, végezd örömmel a munkádat, találj minden napban valami szépet és ne bosszankodj olyan dolgok miatt, amikre 2 nap múlva már emlékezni sem fogsz.

Ezek talán üres mondatoknak tűnnek, de azt kívánom, hogy bár 17 évesen is tudtam volna, amit most tudok.

2018. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!