Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ciki szülőkke...

Hány éves kortól ciki szülőkkel nyaralni?

Figyelt kérdés
itt most nem a nagy családi nyaralásokra gondolok, hanem arra, ha a gyereknek nincs kivel elmennie csak szülőkkel

2018. máj. 1. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egyáltalán nem ciki semmilyen korban.
2018. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Kamasz fejjel lehet úgy gondolkodik az ember hogy "jajj de ciki hogy a szülőkkel vagyok, lát a többi korosztályombeli, és tiszta gáznak gondol". De mondjuk 18-20 éves kor fölött már kevésbé jár ilyen dolgokon az emberek agya. Magyarul nem ciki!
2018. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Soha nem ciki.


Persze tiniként mindenki így gondolja, aztán ahogy idősödik, 18-20 felett már természetes lesz a szülőkkel nyaralás.


Másik meg, ha a gyereknek nincs kivel elmennie, az hogy jön a szülőkhöz? Nincs kivel elmennie, de a szülővel se menjen, mert az "ciki"? Egyáltalán kiknek akar megfelelni, ha nincs a szülein senkije?

2018. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem az. Örüljünk amíg tudunk velük menni. (19/L)
2018. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
26 vagyok:D
2018. máj. 1. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

26 ??

De úgy tűnik -a kérdésed alapján-, hogy csak papíron!

2018. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen max 20nak érzem magam
2018. máj. 1. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen szülőkkel. Csak akkor ciki, ha buta primitív, régimódi szülőkről van szó, akik ez mellett igazi "gyászhuszárok".
2018. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg függ attól is, hogy milyenek a szülők. Én például szeretek a családdal nyaralni mert sok érdekes helyre megyünk el és végre tudok velük tölteni egy kis időt. Viszont vannak olyan ismerőseim aki joggal nem szeretnek a családdal nyaralni menni. Valakinél egy rémálom az egész mert a szülei végig csak veszekszenek mert egy légtérben kell lenniük. Valakinél simán felhasználják zsarolásra a nyaralást. "Nem akarsz eljönni a nagy szüleidhez/elmenni a világ szélére felkapálni a kertet. Nyaralni meg jó volt!?".

21/F

2018. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!