Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ciki 15 évesen...

Szerintetek ciki 15 évesen szülőkkel nyaralni/ hotelbe menni?

Figyelt kérdés
Az van hogy 15 éves vagyok és szüleimmel szoktam nyaralni míg a többi osztálytársam bulizik meg egyedül megy mindenhova. Most nem tudom hogy én vagy ők vannak eltévedve. :/

2017. jan. 20. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Senki nincs eltévedve. Ha jól érzed magad velük, menj!
2017. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha együtt mentek a nagyszüleiddel nyaralni, akkor az anyudnak/apukádnak ciki? Nem. Hát akkor neked sem legyen ciki. Ha lesz férjed, és vele és a szüleiddel mentek nyaralni, akkor az ciki lesz, mert a szüleid? Nem.
2017. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2017. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne ciki?

25 éves vagyok, de nem sokára én is megyek szállodába anyámmal meg húgommal.

2017. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy ciki! Én ha tehetném most (36 évesen) szívesen elmennék nyaralni a szüleimmel! Használd ki az időt (nyilván ha lesz párod, családod stb akkor mellettük amennyit lehet) hogy velük lehess! Nyilván egy normális keretek között!
2017. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Én sokat utaztam a szüleimmel, és nagyon jó volt...viszont öcsém égőnek tartotta, nem is jött velünk 15 éves kora után, mert a haverjai rögöhtek rajtunk...olyan helyeket hagyott ki, mint Skócia, Lengyel-Tátra, stb.

Helyette inkább plázákban bszták a rezet a link barátaival a nagy menőségben. Felnőttként meg panaszkodik, hogy bezzeg én mennyi helyen voltam már. Nem értem az ilyen embereket. :D

Szóval ebben semmi égő nincsen.

2017. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
ez a normális. nekik jól elbhaszott családjuk lehet, akik csak pénzt tudnak adni a gyereknek de foglalkozni nem tudnak vele
2017. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%

Igen, ciki!

Menj az általad választott helyre egyedül/haverokkal nyaralni, SAJÁT KERESETEDBŐL! Már abból, ami a megélhetéseden kívűl megmarad!

2017. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

22 éves vagyok, testvérem 25, mindketten külön élünk és mégis a szüleinkkel nyaralunk. Van hogy más rokonok is jönnek velünk, akikkel jó a kapcsolatunk. Ebben nincs semmi rossz.

Egyeseknek nincs jó kapcsolatuk a szüleikkel, természetesen ezek nem fognak neked közös nyaralásokat tervezni, ezért maradnak csak a barátok.

2017. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
15 évesen bulizni ciki.
2017. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!