Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges tenni a sikerért?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a ez a fajta gondolkodásmódom,de ezen már gondolkoztam egy pár napja.

Nem tudom,valahogy érzem hogy 10 vagy akar 5 év múlva kitörhet a vh.Valamiert úgy érzem h felesleges tenni a sikerért ha 5 vagy 10 év múlva egy atombombaba fogok belehalni.


Vagy szimplán hülye vagyok?:D

17/F


2018. máj. 1. 15:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy rossz ez a fajta *
2018. máj. 1. 15:35
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezen gondolkoztam*

Auto correct...

2018. máj. 1. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez most olyan, mintha valakinek megmondanák, hogy mikor fog meghalni. Aztán már csak azt a napot várná, és mindent értelmetlennek találna. De tulajdonképpen mi változott? Semmi. Így is úgy is meghalunk egyszer, felesleges ezen tökölni. Élj a jelenben, és halj meg úgy, hogy egy szép életet hagysz hátra.
2018. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mádár0218 ***** válasza:
61%
Oké, és ha gondolkodás módod megdől, és nem lesz semmi ott fogod szopni a *** -t, hogy nincs semmid
2018. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne vedd zokon de kuka.
2018. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

"Vagy szimplán hülye vagyok?:D"


Vagy inkább szimplán lusta.

2018. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, akik mindig valami megerősítést keresnek, hogy miért nem érdemes küzdeniük. Ehelyett viszont 10x annyi energiát fektetnek panaszkodásba..

Felesleges párt keresnem, mert rám úgyse kíváncsi senki

Felesleges dolgoznom, mert van aki már alapból gazdagnak születik és én sose lehetek majd az.

Felesleges jól éreznem magam mert a végén úgyis meghalok.


Nem ez a normális gondolkodásmód. De mindenki maga dönti el, hogy hol a helye és hogy képes-e többért küzdeni vagy beéri kevéssel. Csak akkor ne panaszkodj hogy nem "jutott" több. Az élet ígyis úgyis eltelik, de lehet szánalmas életed is és olyan amire büszke lennél és élvezted.

És ha nem lesz világháború 10 év múlva akkor mit írsz majd az önéletrajzodba? "2018-2028-ig vegetáltam, mert kivártam hátha világháború esz, de nem lett"?

2018. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne aggódjál kérdező pár évtized és ígyis úgyis lebombázzák az egész földet a francba a határtalanúl önzőp véres dfiktátorok a kapitalizmus gazdasági süllyesztőbe megy pár tucat bunkerbe 10 milliárd meg szétfosztlik a felszínen aztán lakhatatlan lesz a föld vagy 5000 évig és minden kezdődik előről olyan mindegy hogy 1 házad van vagy 2 ötöst kaptál vagy négyest három ember utál vagy 300 a jövőben úgyis minden csak rosszabb lesz
2018. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges élni, mert úgyis meghalunk.Szóval igazából minden felesleges amit életünkben teszünk. Ki kell húzni valahogy azt a pár évet ,aztán úgyis megesznek a férgek.
2018. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos, nem a VH. miatt, de valóban felesleges.

Itt most nem arra gondolok, hogy az ember ragadjon meg közmunka szinten, de pl a vagyonszerzés vagy karrier szempontjából nem tudom, hogy az ilyen emberek többsége egyenesen arányosan gazdagodik-e érzelmi szinten.

De mindenki maga dönti el, hogy mit választ és miért is akar élni az életben.

2018. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!