Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazam van ha azt mondom hogy...

Igazam van ha azt mondom hogy a smink amit viselnek a lányok/nők az egy álca?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 18:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

A szőrtelenítés is álca. Ezzel az erővel a férfiak is álcázzák magukat, ha leborotválják a szakállukat, bajszukat.

Az is álca, ha egy nő kiszedi a szemöldökét. Pedig sokkal szebb szépen megformázva. De az ugye nem baj, ha szép a szemöldök, és nincs szőr a nőn, csak a smink zavar? :D

2018. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ha kiszedjük a szőrt akkor nincs ott semmi ami eltakarjon. Nem úgy mint a sminknél nem is értem hogy jön ide
2018. máj. 5. 19:29
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor fordítva, a szakállas pasik álcázzák magukat.
2018. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Nincs igazad.
2018. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Természetesen igazad van.

Csak ezt a nők sohasem fogják beismerni, hiszen az álcázáson kívül hazudozni szeretnek még nagyon.

(Meg háborogni.)

2018. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 he84 ***** válasza:
0%
Hát azért az durva, ha egyes nők olyan sminket is használnak, ami nagyon természetes látszatot ad az arcuknak. Ez már átverés és nem helyes! Korábban elmondtam itt, hogy hogyan vélekedek a sminkelésről. Én soha nem sminkeltem magam, nem is fogom. A szőrtelenítés valóban nem ugyanaz, mint egy smink álca. De az nem igaz, hogy a nők hazudnak, legalábbis nem mindegyikük, ne általánosítsunk! Én is nő vagyok, mégse hazudok, pont hogy inkább eléggé őszinte, szókimondó vagyok. Bár én a szőrtelenítést is túlzásnak, soknak tartom mindkét nemnél. Sajnos sokan túl komolyan veszik, mert egy túlzottan elvárt divat lett belőle évek óta. Anno nem volt ez, mégis boldogultak az emberek.
2018. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

"Előző, igen ám, csakhogy ha egy nő természetes hatású sminket tesz fel, arról sok férfi azt hiszi, hogy az úgy a natúr kinézete a nőnek. Nem is tudják, hogy smink van rajta."


Ennyi naiv férfi lenne? Férfiként kérdezem,én nem hiszem.


Kérdező,van olyan,akinél álca.A legtöbb nő inkább csak fel akarja hívni magára a figyelmet,és ez nem baj.

2018. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 he84 ***** válasza:
16%
Csak mert egyes nőknek feltűnési viszketegsége van, attól még a smink nem megoldás, mert hosszútávon nem tesz jót a bőrnek és nem hétköznapi viselésre találták ki. Ha figyelmet akar, tegye egy másik ruhával, vagy frizurával, azok nem ártanak, mint a smink. Ezen kívül egyébbel is rásegíthet, mint például legyen kedves, megértő, elfogadó és hasonlók. Persze ruha téren ne derekat (ennél meg is lehet fázni eléggé), melleket, feneket mutogatva félmeztelenül, mert az egyes férfiaknak azt sugallja, hogy az adott nő benne van egyéjszakás szexekben, könnyen kapható intim dolgokra szinte bárkivel, még akkor is, ha bizonyos nőknek ezzel nem az a célja.
2018. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
22%
Teljesen igaz így próbálnak elbújni a kritikák elől, holott szerintem meg kell tanulni kezelni a negatív kritikát is!
2018. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem,nincs igazad. Ezzel az erővel a férfiak akik szakállasak,vagy menő frizurájuk van,vagy jól öltözöttek az már mindjárt álca? :D

A smink is csak egy kiegészítő,ami a legjobb formánban mutat,ha jól van megcsinálva. Annyit meg egy jó smink nem "fed el" hogy másnak nézzen ki.Vannak korrekciós sminkek,amiket legtöbbször instagramon látni,de az más kategória. Ez olyan mint a kés. Lehet jól,és rosszul is használni.

2018. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!