Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek visszataszító, ha...

Nektek visszataszító, ha valakinek gynecomastiája van?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon látszik, de idén kicsit hiztam, és nekem zavar, h kicsit hegyesnek tűnik!
2018. máj. 6. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
amig ne tudom ,hogy miaz :D biztos nem is zavarna
2018. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ez a hegyes, megnövekedett férfi mellet jelenti akkor nem gáz, majd elmúlik.
2018. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem volt csak most, hogy híztál akkor nem az. Fogyj vissza ha zavar! Elég komoly önbizalomproblémákat okozhat. :(
2018. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha alapból van rajtad súlyfelesleg, akkor egyáltalán nem feltűnő, hogy kicsit nagyobb a melled. 20L
2018. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Előtte is volt, de nem látszott, pólón se, de most elkezdtem kondizni, kicsit izmosodtam, meg hiztam is, mivel tomegelek.


Hat igen, csak par honap mire megmutenek, vmikor el kellene mennem a haziorvoshoz vizsgalatra.

2018. máj. 7. 00:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Dobj be egy képet mennyire vészes. Google képek közt találsz biztos hasonlót.

Amúgy én pont műtét előtt vagyok. Ne halogasd mert nekem elszúrta kb. az egész fiatalkoromat. Amúgy volt olyan barátnőm akit egyáltalán nem zavart, de pont elég ha téged zavar és gátlásaid lesznek miatta.

2018. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

kb ilyen


Te Tb-re van a műtéted?

2018. máj. 7. 05:11
 8/13 A kérdező kommentje:

igy hegyesedik ki:

[link]

2018. máj. 7. 05:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez semmi...fogyj egy kicsit. Meg amúgy is el fog mulni. Ez hormonok miatt jön elő
2018. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen majd remélhetőleg TB-re lesz.


Ez viszont egyáltalán nem gáz. Az enyém sokkal durvább. Fogysz és elmúlik. És ez nem is gynecomastia, még csak nem is biztos hogy hormonok, csak egy kis hízás eredménye. :)

2018. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!