Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek "proli" családot?...

Ismertek "proli" családot? Milyenek ők?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ismertek e oylan családot, ami kimeríti a "proli" fogalmát. Milyenek ők? Mik a tapasztalotok? megszakítottátok velük a kapcsolatot? Sikerült?

2018. máj. 7. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Utcánkban jó párat. Tipikus ősmagyar bunkók, utálják az összes külföldit, idegennyelv tanulás nekik derogál, de még a magyar beszédük és helyesírásuk is borzasztó. Rettentő igénytelenek mindenre, megeszi őket a kosz és folyton úgy üvöltöznek egymással, mint a sakál.
2018. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ferjem egesz rokonsaga. Tipikus latszat emberek, markas ruha, parfum, telefon, jo kocsik, otthon meg szakad rajuk a putri. En mar nem beszelek egyikkel sem, szerencse h a ferjem ertelmes. Csodalom is, lehet elcsereltek a korhazban anno.
2018. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet én is ismerek. Ott Anyukának mükörne van,gyerekre támogatást kér,abból hetente kettesével veszi a cipőket magának,flancol,a pasija időnként lelép,addig jön pár másik,a gyerekek mind mástol vannak,azt se tudja kitől gondolom,állando orditás ott is,ha rendőrt hivunk utána a lakokkal megy a cirkusz.. Kirakni nem lehet,a lakás átjáróház a fizető vendégektől.. Időnként a gyerekek becsöngetnek a lépcsőházba random h éhesek,a nagy lánya aki kiskoru még,már profi lopo és tarháló,és sajnos lassan követi anyuci példáját a könnyü pénz szerzésre is. Szánalmas..
2018. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Anyám ilyen.

Öltözködik, parfümözik, egy órán keresztül csinálja a 3 szál haját, alvás előtt is fésülködik, balzsamozik, hajlakkozik stb, naponta 5-ször krémezi magát, közben pedig egy vérbeli proli.

8 osztálya van, játssza az eszét, mindig a középpontban akar lenni, mindenkit levitat, orvosokat is, senkinek nem hisz el semmit, állandóan ordít, mint a fába szorult féreg, káromkodik.

Olyan megnyilvánulásai vannak pl hogy mikor mentem a nőgyógyászhoz, ilyet szól, hogy legalább valaki megujjaz. A macska egyszer bepisilt, aztán ordított neki, hogy a qrva anyádat azt a hugyos 3.14csádat. Falun élünk, ő még él is, éppen rendeztük a kertet, mikor a mamára rájött a hasmenés, leguggolt a bokor mellé, aztán mikor végzett, elkezdi anyám, hogy há' anyu hun a szarod? -.-

Komolyan mondom szégyenlem. Napestig mesélhetném az ilyen sztorikat. Már jó ideje nem is tartjuk a kapcsolatot.

2018. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha pénzhez jutnak jöhet a buli. Egyik napról a másikra élnek ami nem is zavarja őket. Gyerekeket az utca neveli és sajnos ritka aki ebből ki tud mászni, ha ebbe nő bele, de azért akad rá példa
2018. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj 71% De besirtam,Anyukád nem esett messze a fájától, ne haragudj,de messze volt a vécé?
2018. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen,elég messze, és hirtelen jött a hasmenés, kicsit olyan lett a bugyija is.
2018. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem irigylem szegényt. :(
2018. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem ismerek, csak láttam ilyen.. Kajáldás bazáros sor, papa mama, anya, apa két kisfiú. Papa, Mama, Anya, Apa kikérte a lángost, sörrel és röviddel. Beszélgetnek, a kb óvodás korú kisgyerek bekiabál hogy "anya én alkoholista vagyok". Jót röhögnek rajta, közbe anya még biztatja a gyereket hogy mondja még egyszer mert a tata nem hallotta mert más fele figyelt. Mielőtt bele kezdenének a kajálásba, ivásra emelik a rövides poharat, előtte anyu még bele mártja az ujját és a kisgyerek szájába dugja.


Na kb szerintem ez egy etalon proli család volt.

2018. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Vagy


Ünnepek közeledtével lehetett jelentkezni az egyik médiumnál "rászoruló családoknak" aztán valami sorsolás vagy nem tudom mi alapján a kiválasztottak kaptak talán pénzt vagy hogy. Cserébe el kellett sírni hogy mi a család bánata. Egyedülálló anya kamasz lányával, hogy milyen rossz helyzetbe élnek. Közbe anya lányának festett haja volt, anyának meg műkörme.


vagy


Anya a kisboltba hitelre vette a körömlakkot, mert a férj nem adott neki pénzt, mert tudja hogy ilyen hülyeségekre herdálja el. Ugyan ez az anya a 12 éves lányának tanga bugyit vett.

2018. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!