Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gáz ha a védőnő nem szólt a...

Gáz ha a védőnő nem szólt a rota vírus elleni védőoltás lehetőségéről? Az utcába van egy 3 hónappal fiatalabb baba ott mondta. Ugyanaz a védőnőnk.

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
gáz, hozzáteszem, ez volna a minimum aminek utánanézel még várandósan, hogy szüléskor mik a kötelező és ajánlott oltások. Nem is értem.
2015. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A gyerekorvostól szoktak rákérdezni legkésőbb a 2 hónapos oltásnál, ha az magától nem mondja, mik adhatóak még be a kötelezőn kívül és ő mit javasol.

A védőnőtől is meg lehet kérdezni, de én jobban szeretek az orvossal beszélni ilyenekről. Kérdezni, kérdezni, kérdezni. Azért vannak.

2015. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem mondta, bár a gyerekorvos sem. Mire én megtudtam, hogy van ilyen, majdnem kifutottunk az időből, szóval elmaradt. Viszont a Meningococcus elleni oltást mondták.
2015. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Én nem várok semmit a védőnőmtől. Megtanultam az életem során, hogy csak magamra számíthatok. Ezt annyival bővítette az élet, hogy most már a férjem is mellettem van, aki éppoly felelősségteljes, mint én. A többi emberben úgy sem bízom 100%-osan, így tanulok, olvasok, keresek és döntök. A védőnő semmit nem tett hozzá az életemhez a két gyerek után sem, teljesen felesleges szereplője a környezetemnek.
2015. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a gyerekorvos mondta, az első látogatásnál, nem a védőnő dolga itt. Mivel mindenhol mások a szokások nehéz megitélni a dolgot. A szomszédod nem kérdezett rá, és ezt elfelejtette megemlíteni?
2015. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Ő sem gép, biztosan nem szándékosan hagyta ki.

De az én babám még csak 1 hónapos, eddig nem került szóba de én már nézegettem mik vannak az ajánlott oltások listáján. Úgy vagyok vele jobb inkább előre utánanézni az ilyesminek.

2015. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk is a gyerekorvos mondta el ezeket, jobb is volt, mert ezzel kapcsolatban jobban tud a kérdésekre válaszolni.
2015. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz. Neked kell ezekre figyelned és tájékozódni. Nem tudja a gyereket felnevelni helyetted. Kérdés esetén segít. Ennyi.
2015. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem se mondták mikor megtudtuk már késő volt,amúgy nagyon drága ilyen 30000ft/db
2015. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!