Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire bántó, ha azt írom...

Mennyire bántó, ha azt írom valakiről, hogy csekély értelmű?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha így gondolod, miért beszélsz vele? Köszönj el tôle, nem kell megbántani, csak iktasd ki az életedbôl. Gondolom úgysem akarsz egy csekély értelmûvel beszélni.
2018. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%
Ha nem lennél csekély értelmű, akkor nem írtad volna ki ide ezt a kérdést!
2018. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Kevésbé bántó, mintha azt írnád, hogy segghülye pl., legalább a stílusa nem annyira tapló. De bántónak a tartalmát tekintve az lehet, főleg ha az illető nem tartja magát annak.
2018. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát bántó, mert te ki vagy egyáltalán, hogy ilyet írsz valakiről. Sok esetben aki ilyet véleményezz, sík hlyébb mint akiről állítja.
2018. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára a Micimackóban olvastam ezt a kifejezést “csekély értelmű medvebocs”. Én megmosolyognám, aki egy mesekönyv szófordulataival akar megsérteni.
2018. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 5 Más a mese és megint más a valóság. Nem mindegy a helyzet sem. Lehet az életben nem megmosolyognád az illetőt, hanem neki mennél, vagy mennél bíróságra.
2018. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az illető többször hazudott rólam a volt főnökömnek. Megtettek felettesének és nem igazán tudta elfogadni, így mindenfélét kitalált rólam. Annyira csekély ertelmű, hogy igazából meg olvasni sem tud, de engem diplomásként szamtalanszor felülbírált és lejáratott.
2018. máj. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!