Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők ha valakiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ha valakiről ezeket hallanátok akkor meg akarnátok ismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egyik ismerősötök vagy barátnőtök meséli, hogy ismer egy srácot/férfit akinek extrém magas IQ szintje van és mellette nagyon jóképű és helyes és még jó teste is van, Ő maga pedig nagyon nagyon kedves és megnyerő személyiség, éppen szingli viszont csak komoly kapcsolatai vannak egyéjszakás nála szóba sem jöhet. Elég nehéz meghódítani, még csak két lánynak sikerült.

Ti kíváncsiak lennétek erre a személyre és meg akarnátok azért ismerni?


2017. febr. 18. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez kevés, hogy felkeltse az érdeklődésem.
2017. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Túl tökéletes, hogy igaz legyen, ha pedig tényleg igaz, akkor nem vagyok a súlycsoportja.

Nem töröm magam feleslegesen, szerintem nem foglalkoznék vele, csak egy "nahát" erelyéig :)

2017. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Túlságosan leglegleg. gyanúsan leglegleg.


Én egy egyszerű, kis cuki lány vagyok, az IQm nekem is magasabb az átlagnál (hivatalos tesztem elértem a mensa szintet)... de a jóképű, okos, kedves, helyes.. valami gyanús.


Ja, az alap, hogy én nem fogok semmiféle pasit meghódítani.

2017. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Aki az intelligenciájáról annyit tud, vagy annyit tart érdemesnek elmondani, hogy magas az IQ-ja, az nekem túl buta.
2017. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Most komolyan már az is baj lenne, ha valaki nagyon jól is néz ki, nagyon okos is és nagyon kedves is meg normális? Már ez is baj? :)
2017. febr. 18. 22:46
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezen a hódításon én is jót mosolyogtam magamban. Amúgy tapasztalatom szerint mindig előbb utóbb kiütközik valami, nincsenek ennyire sterilen tökéletes emberek. Inkább gyanús lenne.
2017. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
5.: senki sem tökéletes. Egy ilyen megfestett pasi minimum erősen gyanús :)
2017. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Senki sem írta, hogy tökéletes
2017. febr. 18. 22:53
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

az IQ-szintet lesz..rom, az, hogy jóképű meg helyes az relatív, sokaknál nem ugyanazt jelenti, jó test? ccc.. kinek mi...


látod, minden relatív!


visszakérdeznék: dohányzik? ha igen, nálam alapból bukta az egész, nem járok dohányos egyénnel.


és mit jelent az, hogy megnyerő a személyisége?


ne nekem kelljen már őt meghódítani, ő a férfi, a hódítás az ő feladata!


az, hogy ki mit mesél, az nem érdekel, a saját szememmel és fülemmel szeretném tapasztalni a dolgokat.

2017. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8.: semmi rosszat nem tudtunk meg róla, csak hogy kívül-belül jó parti
2017. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!