Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus gondolataim vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus gondolataim vannak valakiről, és emiatt bűntudatom van. Ti hogy kezelitek az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Hab a tortán, hogy ráadásul velem egynemű az illető. Emiatt is totál gáznak érzem magam. Meg az is rossz, hogy néha beszélnem kell vele, és nem tudom, mit tegyek, hogy ne vegye észre rajtam, hogy "máshogy" nézek rá. Félek, hogy észreveszi...

Olyan idiótának érzem magam emiatt. :-( Nektek is szokott ilyen lenni?


2018. jan. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Fantáziálok róla, maszturbálok rá és le van zárva.

Valószínűleg rád is gondoltak már.

Nem tudja.

Engedd el.

2018. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, próbálj minél több időt eltölteni vele, legyetek a legjobb barátok. Közben nyugodtan fantáziálhatsz róla, ezt senki nem tiltja meg. Ha már elég közel érzed magadhoz, úgyis szóba kerül majd a szex, meg hogy van-e partnere, stb., ekkor finoman meg lehet pendíteni a témát. Ha visszakozik, akkor sincs semmi baj, nyugodtan mondhatod, hogy oké, csak hülyéskedtél... :)
2018. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát maszturbálni azért nem szoktam :D

Van (hetero) partnere egyébként. És nem is vagyunk olyan viszonyban, hogy "barátkozzunk".

Köszi az eddigieket :)

2018. jan. 21. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok baráti viszonyban, akkor a lelepleződéstől sem kell félned. Más lenne a helyzet, ha mondjuk kollégiumi szobatársad lenne, vagy ilyesmi... :)
2018. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem találkozunk napi rendszerességgel. Viszont ezek a gondolatok csak mostanában jutottak eszembe, és félek, hogy ha legközelebb találkozom vele, akkor észre fogja rajtam venni, hogy zavarba jöttem, vagy ilyesmi...
2018. jan. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!