Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró lenne ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne ha kiderülne valakiről akivel ismerkedtek, hogy volt pszichiátrián?

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kedves csaj vagy, engem nem zavarna.
2017. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért az közel sem mindegy, hogy miért...
2017. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy miért volt bent.


Ha alkohol/drogelvonás, öngyilkossági kísérlet, depresszió, pánikbetegség, tehát ilyesmi ártalmatlan dolgok, akkor ezek nem zavarnának.


De ha mondjuk azért volt bent, mert hangokat hallott a fejében és emiatt fel akarta darabolni a szomszéd Rózsika nénit, akkor az eléggé zavarna. Meg is szakítanám az ismerkedést vele.

2017. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Manapság már sajnos olyan világot élünk, hogy ritka, aki sosem küzdött még depresszióval, pánikrohamokkal, bármivel.

Számít persze, hogy mivel kezelték, de csak ez alapján nem ítélek el senkit.

2017. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
öngyilkossági késztetések miatt
2017. szept. 30. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Manapság sajnos ez nem egy annyira ritka jelenség...


Ez a tény magában nem zavarna, az viszont igen, ha ennek az egésznek lenne hatása a jelenlegi életére is. Egy bizonyos pontig tudok nagyon támogató lenni, de van egy határ, amivel már nem tudnék mit kezdeni (ahogy a legtöbb ember sem).

2017. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érzem zavarónak. Mindenkinek meg vannak a maga problémáim amiket így vagy úgy, de kezelni kell/kellett valahogy. Én ugyan pszichiátrián nem voltam, de pszichológushoz pl jártam.
2017. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert azt jelenti, hogy gyenge idegzetű. A későbbiekben ha jönne valami nagyobb probléma az életünkben, csak bajom lenne vele.
2017. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!