Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egész nap alszok nem tudom...

Egész nap alszok nem tudom mit kezdjek az életemmel. Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

Az iskolát ott hagytam ....most itt vagyok 18 évesen nincs munkám nem is volt még, teljesen depressziós vagyok egész nap alszok és nem tudom mit kezdjek az életemmel.

Nincs is értelme fel kelni, mert nem tudok mit csinálni inkább alszok. Barátaim nincsenek, és tényleg már nem is kommunikálok a csaladomon kívűl más emberekkel elég antiszociális vagyok. De a családom meg kikészít ......

Mennék dolgozni ha tudnék hova de még a buszra is képtelen vagyok felszálni ott halnék meg .....


2018. máj. 11. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

Mondjuk 18 éves vagy kibírhattad volna a pár hónapot hogy befejezd a sulit. Amúgy mit vársz mit mondjunk? Sajnáljunk?

Tudod hogy akkor dolgozni kéne, ha már tanulni nem akarsz, bár kérdés hogy mit 8 általánossal..De mégis csak fekszel, akkor hiába mondunk bármit is.

2018. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A leírtak alapján nagyon valószínűleg pszichiáterhez vagy pszichológushoz kéne fordulnod. Elég erős depressziónak tűnik, amiből ki lehet kezelni az embert.
2018. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hullámvölgyek jönnek-mennek az életben. Hazudnék, ha azt állítanám, később jobb lesz. Ez az első hullámvölgyed, merülj alá benne jó alaposan, hogy aztán már csak felfelé legyen út. Most depressziós vagy, sokat alszol és sajnálod magad, egyszer (remélhetőleg hamar) eleged lesz saját magadból, és össze fogod szedni magadat, kezdesz magaddal valamit. Elmész dolgozni, mellette tanulsz egy szakmát, OKJ-t, nyelvet. Most még furcsa, mert iskolás voltál, volt valami rendszer az életedben, amit "rád kényszerítettek", most már felnőtt vagy, és nem kényszerít senki, rád szakadtak a szürke hétköznapok. A legtöbb fiatalnak ilyen az élet kezdete. Már neve is van: kapunyitási pánik...
2018. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Első amit tegyél meg hogy akivel jóban vagy, pl anyud vagy valaki annak szólj hogy pszichiáterhez szeretnél menni és segítsen ebben. Mert gondolom magadtól oda sem mennél, igaz? Én is ilyen voltam mint te. Kérj segítséget még ha nehéz is. Ez hosszú idő is lehet mire helyre jössz, szóval minél hamarabb vedd rá magad.
2018. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
vagy még esetleg be tudsz iratkozni másik középsuliba nappali tagozatra. 20 éves korodig kapsz családit meg támogatást és legalabb lenne szakmád 20 éves korodra. Mert majd otthon megunják ezt és el fognak zavarni gyarba betanitott munkára te ott meg fogsz halni föleg ugy hogy ahhoz vagy szokva hogy semmit nem csinálsz egész nap. a nyáron van idöd sulit keresni szeptembertöl járhatnál is ne tedd tönkre magad szerintem legalább szakmát tanuljál.
2018. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked mar mindegy
2018. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad. :) Én is voltam sokszor padlón, minél tovább van len az ember annál nehezebb felkeni, egyszerűen nem szabad hagyni, hogy kicsússzon az irányítás.
2018. máj. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!