Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem mélyponton vagyok....

Úgy érzem mélyponton vagyok. Mit csináljak szerintetek? 22/L

Figyelt kérdés

Még nem kezdődött el a vizsgaidőszak nekünk. Jövő hét után fog. 7 vizsgám van, szóval mostantól júliusig folyamatosan tanulnom kell. Semmi program, semmi bulizás.

A barátaim mind más szakra járnak, alig van vizsgájuk, mindjárt végeznek is, buliznak állandóan meg mennek ide-oda. Hívnak engem is, de mindig le kell mondanom... emellett az egyetemen is van egy csomó ismerősöm akiknek az a cél hogy 2-esekkel minél gyorsabban végezzenek. De nekem ez nem megy, én szeretnék jó jegyeket, főleg, hogy sajnos rászorul a családom az ösztöndíjra, nem hagyhatom őket se cserben.

De egyszerűen elkezdtem undorodni a tanulástól. Kb sírógörcsöt kapok ha tanulnom kell...


2018. máj. 12. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért kéne menni kikapcsolódni, és nem belehülyülni egy egyetembe
2018. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos ha elmegyek valahova akkor utána bűntudatom van...
2018. máj. 12. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajod van. Ha vége a vizsgaidőszaknak 3 hónapig lazíthatsz.
2018. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a 3 inkább 1... tekintve hogy 1 hónapot dolgozni fogok
2018. máj. 12. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer elmehetsz bulizni a barátokkal :D Jó jegyeket szeretnél, értem. De attól hogy egyszer azt mondod hogy nem érdekel, megyek és jól érzem magam, nem fog leromlani az eredményed, és a tanulásba se fogsz belebolondulni. Hidd el, ha legalább egyszer kiereszted a fáradt gőzt, sokkal jobban fog menni a tanulás is.


Kitartás :D

2018. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos meg tudlak érteni, ez egy ilyen szar helyzet :(
2018. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, ha olykor elmész szórakozni is, attól még nem kell, hogy bűntudatod legyen. Sőt, alighanem a tanulas is jobban menne így, mint görcsölve, "szenvedve".
2018. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja es a legfontosabb, amit szeretsz nr hagyd abba, megha szerinted nem is vagy benne ugyes. segit kikapcsolodni a rajzolas, eltereli a gondolataid es, ha eleg kitarto vagy akkor lesz sikerelmenyed is. vagy keress masik hobbit, nekem a sport volt ami segitett atveszelni a nehez napokat, illetve a zene.
2018. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
upsz, ezt masik kerdeshez akartam irniXD
2018. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!