Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereket miért zavarja...

Az embereket miért zavarja hogy semmit nem beszélek magamról?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 04:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%
#19 Te aztán jól kielemeztél anélkül, hogy ismernél. Olvasd el a 11. és a 19. hozzászólásomat is, így megérted én mire gondoltam. Bármilyen hihetetlen, de az introvertált személyiségtípusba tartozom. A 15-ös válaszban egy konkrét esetre gondoltam, amikor tudtam, hogy kedvel a srác, és azért is engem hívott ki rágyújtani, mert ismerkedett volna, de éreztem ,hogy képtelen beszélni. Ilyenkor még kínos a csend, mert az ember ráérez, hogy mi is a helyzet valójában. Azóta összejöttünk, és azóta már ültünk egymás mellett csendben, és akkor már valóban nem volt kínos. Azóta sem beszél sokat, főleg nem magáról, de így szeretem. Te viszont úgy látom eléggé támadó típus vagy, mert három mondatból kielemeztél, olyanokat írtál rólam, amit eddig én sem tudtam. Köszi. :-)
2018. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
12%
bocsánat, 11 és 15.
2018. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért zavarja őket. Mindenkivel nem is kell szóba állni és kiteregetned nekik az életedet. Gondolom azért azokkal az emberrekkel beszélgetsz, akik közel állnak hozzád és megbízol bennük. Én is ilyen vagyok egyébként és engem egyáltalán nem bosszant, ha valaki nem beszél, nem akarom én mindenáron hallani valakinek a hangját vagy erőltetni a kommunikációt. Azt azért hozzá kell tennem, hogy a közvetlen környezetemben még nem találkoztam nálam szótlanabb, gátlásosabb emberrel, szóval furcsa is lenne, ha valakit nekem kellene szóra bírnom valahogy. :D
2018. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, de nem is érdekel. Mar úgy értem, hogy én is ilyen vagyok, igaz, a környezetemben élők ezt már megszokták.
2018. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Haha,én emiatt vesztem ossze par emberrel mert en szeretem a csendet es nem beszelek.Persze utana szarul ereztem magam meg en voltam a retek meg az egyeb tragar cukiszavak:)

Ha emiatt valaki kepes osszeveszni leszarom magasrol.

2018. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!