Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért küld ágyban fekve a...

Miért küld ágyban fekve a meztelen (rövidnadrág, ami nem takar semmit szinte) combjairól egy lány egy férfinak képet?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a lányt, a barátomnak (is) dolgozik... Viszont tudja, hogy én vagyok, hiszen együtt lakunk. Állítólag barátok. Én a barátaimnak nem küldözgetek a combjaimról fotókat, hogy megmutassam, hogy pihenek. Minek kell ez?

Elvileg kislánynak tartja (17-18 éves), de ez sokszor nem jelent semmit. Főleg ha a lány akar valamit. Okkal csinálja?


2018. máj. 14. 09:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye. Csak manapság divat lett mindent barátságnak hívni, meg a bizalommal visszaélni. Ez pontosan az, aminek látszik, a kis szuka nyomul, a párod meg élvezettel részt vesz a játékban.
2018. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok... Kezdek ott tartani, hogy kiteszem a szűrét. Engem nem a pénz életet. Vele lassan több minőségi időt tölt, mint velem. Zöldutat kap, aztán pedig a cuccait is, ha kell neki.
2018. máj. 14. 16:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert valószínű egy önbizalomhiányos kis ribizli. A párodnak meg nyilván nincs ellenére. Ne hagyd, hogy teljesen hülyére vegyenek.
2018. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy önbizalomgondjai vannak abból, amit eddih hallottam róla. De... Bennem végleg megszakadt valami. Azt hiszem ez már sosem lesz jól. Belegondolni is nehéz, milyen lesz újra teljesen egyedül. Senkim sincs. De...néha muszáj lépni.
2018. máj. 14. 20:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Még kijöhetsz jól ebből. Ha most nem tűrsz, hanem emelt fejjel közlöd, hogy te ilyen játszmákban nem veszel részt, lehet észhez tér a párod, és utána nem próbál hülyének nézni. Persze lehet, hogy nem így lesz... de akkor se alázkodj meg. Az önbizalmadat a föld alá döngölné, ha tűrnéd ezt a helyzetet, ne tedd ezt magaddal, és ne hagyd, hogy mások rosszul bánjanak veled.
2018. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Alapvetően gondjaim vannak az önbizalommal, az emberi kapcsolatokkal... Szóval nekem már ez is nagy lépés volt. Beengedtem az életembe. De semmit sem ér. Senki sem becsüli.
2018. máj. 14. 21:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Aha, akkor máris léptél egy nagyot előre, tudtál nyitni, és ez jó. Nem az a lényeg, hogy mi történt ezután, hanem hogy te előre haladtál. Egyébként akkor pláne dobd ki ezt a herét, ne hagyd, hogy rontson egy sérülékeny helyzeten. Szép higgadtan mondd el neki, hogy vagy egy komoly nőt választ komoly kapcsolatra, vagy cicázik egy libával, (aki valószínűleg nem kizárólag őt tünteti ki a meztelen comjainak a fotójával) de egyszerre a kettőt nem csinálhatja, szóval vagy kirakja a lányt, vagy te hagyod el.


És tudj róla, hogy máris túl sokat tűrtél, egy magabiztos nő egy ilyen helyzet, egy ilyen szuka, egy ilyen vissza nem utasított felajánlkozás után durva jelenetet rendezett volna. Ezt csakis ilyen félénkség miatt társfüggő nőkkel lehet “megetetni” hogy ez egy barátság, egy normális, hétköznapi helyzet. Ne legyél áldozat, kaphatsz te ennél jobb férfit, aki képes értékelni téged.

2018. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!