Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valahol meztelenül sétáló...

Ha valahol meztelenül sétáló embert látnak, miért hívnak hozzá mindig mentőt?

Figyelt kérdés

Nem inkább rendőrt kéne, közszeméremsértés miatt?


[link]


Itt is írják, hogy mentőt hívtak hozzá. De minek? Úgy néz ki mint akinek bármi baja van (azon túl hogy biztos nem 100-as hogy pucéran mászkál)? Miért hívnak mentőt a pucéran mászkáló emberekhez?



2018. máj. 14. 23:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%

Ezt én sem értem, szerintem sem kellene mentő, inkább-ahogy írod-valóban rendőr.

Ugyanakkor én hallottam olyan utcai meztelenkedésről, ahová nem hívott senki mentőt.

2018. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
A cikkben a járókelők a rendőrséget értesítették és a rendőrség hívta rá emberünkre a mentőt.
2018. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csak fogadás volt. Ha pszichiátriai eset lenne, akkor nem sétálna nyugodtan fülessel a fülében.
2018. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem olvastam el a cikket, de mentő azért kellhet, mert ilyen esetben 2 dologról lehet szó:

Mentális betegség

Vagy drog fogyasztás

Mindkettőhöz kell a mentő.

2018. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

elég baj hogy a meztelenség már közszeméremsértés vagy betegség.

nyilván ne legyen kötelező, de miért ne járkálhatna meztelenül aki akar?

2018. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%

"közszeméremsértés"


Talán mert senki nem kíváncsi rá az utca közepén, otthon vagy oylan helyen ahol emegengedett mindenki meztelenkedhet kedvére, az utca nem erre való.

2018. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

erről beszélek, a meztelenkedés miért akkora nagy dolog?

mind tudjuk hogy néz ki egy férfi meg egy nő nagyjából.

elgondolkozattok már ezen miért akkora nagy dolog?

elvileg a ruházkodás a hideg ellen valő védekezés miatt alakult ki , szóval iylenkor nyugodtan lehetne meztelen is aki kakar.

én azt modom a divatcégek lobbija

mi takargatnivaló van rajtunk mégis? na épp ezért nem becsüli a sok nő a testét., pedig ha láták mennyi a hasonló testalkat és szín forma stb. De értem én egyszerűbb vbevezetni egy iylen korlátozást mint uralkodni az ösztöneinken.(férfi nő stb)

2018. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, ilyen enhéz eldönteni, mi valo az utcára és mi nem? érdekes még a középkorban sem flangáltak pucéran, de most persze az is oké.
2018. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 mooti ***** válasza:
0%
A középkorban nem, de Isten elsõ gyermekei ( Éva és Ádám) így teremtõdtek és így is éltek amíg nem szegték meg az egyetlen szabályt. Aki ezzel nincs tisztában, az elsõként nézzen ennek utánna és gondolja végig, hogy az emberi engedetlenség vezetett idáig, hogy prūdek ez amberek, a törvények. Persze más a természetes meztelenség, mint a magamutogatás.
2018. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ebbe főleg kár belemenni, egy másik könyvben meg a királylány a hajfonatát engedte le a hercegnek hogy felmásszon rajta.
2018. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!