Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bal kezesnek szulettem de...

Bal kezesnek szulettem de atszoktattak?

Figyelt kérdés

Bal kezesnek szulettem. Legalabbis anyukam szerint. Anyu szerint a mamam minden aron atakart szoktatni jobb kezre. Vannak olyan emlekeim is mikor az ovodaban a szivecsket ket kezzel rajzoltam mert csak igy tudtam.

Vissza tudok szokni bal kezre?

Jot tenne?

22/L


2018. máj. 15. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze a sok gyakorlás teszi a mestert!😉
2018. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
apukám kézizett német kupa 21 éves(aszem) szilánkos nyílt törés, kb egy 15cm-s fém tartja egyben az alkarjat, balkezes volt már jobb kezes :D
2018. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Át lehet szokni, de mocsok fárasztó lesz, és nem a kezed fog elfáradni, hanem az agyad. Szó szerint le fogsz fáradni agyilag. :D Bár, ha előtte tényleg balkezes voltál a finom motorikád elvileg ki van épülve, így nem lesz görcsös a tartásod, de sose lehet tudni.
2018. máj. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, engem egy napközis tanítónő szoktatott át. Gimiben magamtól visszaszoktam, mert gyorsan írni mégis csak bal kézzel tudtam :D

Nem okozott semmi gondot, kifejezetten gyorsan tanulok, jó a helyesírásom és szép az írásképem is. Most mindkét kezem majdnem egyformán jól tudom használni, de a balt kényelmesebb.

2018. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


A felsot bal kezzel az alsot jobb kezzel irtam.

A gyorsasaggal van csak bajom es a szepseggel.

Az hogy belezavarodnek hogy kell irni egy betut nem okoz gondot.

2018. máj. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!