Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én sokat gondolok arra hogy...

Én sokat gondolok arra hogy barcsak inkabb amerikaba szulettem volna vagy nemetorszagba, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
vagy barmilyen mas jomodu gazdag orszagba, de szerintem ide kar volt megszuletni vagy tevedek??

2017. júl. 24. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...örülnél, hogy ide születtél, és nem Afganisztánba vagy Észak-Koreába vagy Nigériába. Mennyire telhetetlen vagy. Csak rajtad múlik, hogy tudsz-e boldog, nyugodt életet élni, vagy nem.
2017. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom itt. Én inkább arra szoktam gondolni, hogy de jó, hogy nem valami harmadik világbeli országba születtem, ahol pl. még ivóvíz sincs, vagy háború van.

Amerika sokszor vonzó számomra, főleg a tipikus amerikai kisváros. Ha olyan könyvet olvasok, vagy filmet látok, aminél ilyen a helyszín, akkor elgondolkozom, hogy milyen lenne ott élni. De amikor a sorozatgyilkosokról szóló dokumentumfilmeket nézem, akkor azért inkább jobb itt :) Meg attól sem kell tartani, hogy minden 3. embernél fegyver van és lelő, ha eldurran valamiért az agya.

2017. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvagyok ezzel elégedve, hogy ide születtem, DE most nagyon dolgozom azon hogy kitudjak menni Amerikába. 6 éves korom óta ezt hajtom, hogy én Amerikában fogok élni. Tényleg hálás vagyok, hogy ilyen országba születtem, de én megyek az álmaim után.
2017. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A jómód nem minden. Elképesztő szar életeket lehet élni jómódban is, mert ezer más probléma jöhet szembe, amit nem old meg a pénz.

Egyébként a nevezett országokban is élnek szegény emberek.


Az esélyek nem egyformák, de bárhol kiteljesedhetsz, ha akarsz.

2017. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, hogy csak négyesed volt a lottón.
2017. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vegulis igazatok van jobb mintha afrikaban lennek ehezo vagy mas helyeken, am amerika az tenyleg veszelyes annyibol hogy ott az a ritka ha valakinek nincs fegyvere, ezert olyan sok ott a gyilkossag, mondjuk ők tobben is vannak igy tobb az elmebeteg is.
2017. júl. 24. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A frei dosszié Vietnamról szóló részében (is) szó volt erről. Frei, meg pár barátja megnézték, hogyan és hol élnek az emberek, nem győztek szörnyülködni a nyomorúságos viskók láttán, belekóstoltak a rizsföldi munkába, és majd meg szakadtak pár óra melótól, amit a kis vietnámiak napi 12 órában nyomnak. Más országokban is jártak, végül boldogok voltak, hogy Magyarországra születtek, mert bizony a világ 90%-a számára mi úgy élünk mint a királyok.
2017. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is agyaltam ilyeneken, tiniként, aztán rájöttem, hogy bár itt is kiközösítettek, ott valószínű a halálba szekáltak volna (bullying).
2017. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy hová születtél? Úgyis odamész lakni és élni, ahová akarsz.
2017. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden országnak megvannak az árnyoldalai: közbiztonság, éhezés, ivóvíz hiánya, természeti katasztrófák...

Gondolj csak bele amikor egy egész élet munkája kárba vész egy földrengés, vagy árvíz miatt.

2017. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!