Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit kezdjek...

Nem tudom, hogy mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 28 évesen és nem tudom, hogy mit kezdjek magammal. Az örök halogató típus vagyok. Még arra se tudom rá venni magam, hogy orvoshoz menjek, ha nem komoly a baj. Nem bízok magamban annyira, hogy elmenjek jogsira vagy tovább tanuljak. Úgy érzem néha, hogy nem is élet az élet. Mi a baj velem? Depresszió? Gyerekkori neveltetés? Valami rejtett betegség? Miért nem vagyok olyan energikus és motivált, mint más?
2018. máj. 16. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

27 vagyok, és a céljaim eléréséhez folyton mentem, nem unatkoztam soha, de lassan felteszem magamnak a kérdést: Minek?

Depisnek nem vagyok depis, sőt élvezek sok dolgot az életben, és "habzsolom" a jót is, de valahogy nem elégít ki, nem okoz olyan pezsgő örömöt, mint régen.


Arra gondoltam, hogy talán régen nem foglalkoztam vele, hanem csak a következő célra koncentráltam, ezáltal "haladt" az élet, de most eljutottam oda, hogy minek az autó, minek a ház, minek az akármi?


Talán az éltet még, hogy hátha valakinek tudok örömet adni, vagy valami lendületet, valami szeretetet, de elég maszlag elképzelés ez...


Tudja a fene. :)


Mikor ölelt meg egy ellenkező nemű, úgy igazán, szeretetből téged? :) Az sokat dob az energetikusságos problémán. ;)

2018. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyiss a világ felé, próbálj minél több dologban kiőpróbálni magadat. Szerintem érdemes lenne doihoz is menned, lehet, hogy valóban depi ez.
2018. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pipa nektek.

1. válaszoló az a helyzet, hogy én se látom értelmét már a "földi javaknak". Egyszerűen semmi se boldogít. Még amire van pénzem arra se.

2018. máj. 16. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Azért mondom, hogy keress valakit (valakiket), akiért megéri tenni, és akkor az ad értelmet a dolgoknak.

Jó érzés valakinek örömet szerezni!

Ez nem a kihasználásról (kisujj-kar effect a csöviknél), vagy a szexről szól, hanem az őszinte örömről, amit adhatunk. (ezeket a pillanatokat keresem, ezért megéri élni számomra)

2018. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!