Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy hianyzik a kiskutyam. Nem...

Ugy hianyzik a kiskutyam. Nem akarok nelkule lenni?

Figyelt kérdés

Van egy 5,5 eves kiskutyam akit mindennel jobban szeretek.

Viszont most elkoltozom Pestre,mar munkam is folyamatban van es itt kell hagynom anyueknal.

Annyira szornyen hianyzik nekem es ugy faj itthon hagyni. Tudom hogy neki is hianyzom es faj mikor nezi ahogy kilepek az ajton.

Mar nem fiatal kutyus es nem akarom hogy kimaradjak az eletebol. Probaltam felvinni a heten magammal,de ott nem talalta a helyet. Egesz ejszaka nem aludt semmit igy inkabb hazahoztam. Egy evet jartam egyetemre es kolis voltam. Akkor is csak hetvegente jartam haza es annyira banom azt is. 1 ev nekik nagyon sok ido a kis eletukbol.

Mit csinaljak szerintetek? Ti hogy oldanatok meg ezt a helyzetet?

22/L


2018. máj. 19. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kicsit beteges, hogy egy állat ennyire fontos neked.


Keress haverokat.

2018. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
vagyis barátnőket
2018. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jezus..Miert lenne beteges?
2018. máj. 19. 11:06
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ember... egy hetet sem adtál neki, hogy “megtalálja a helyét”. Ha felelősséget vállaltál egy élőlényért, akkor ne passzold le a szüleidnek. Vidd vissza magadhoz és gondoskodj róla. Adj neki időt, hamarosan meglesz a kedvenc sétaútvonala, lesznek “haverjai”, beleszokik a te életedbe. Sosem értem, hogy képes bárki ilyen triviális dolog miatt kihajítani a kutyáját, mint egy költözés. Mielőtt felháborodnál, Berlinben élek, és a kutyám jött szépen velem, meg sem fordult a fejemben, hogy lemondjak róla.
2018. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ember! Lehet hogy te semmit nem dolgozol kint es van idod levinni naponta 3x de egy dolgozo embernek nincs.

9-5ig fogok dolgozni minden nap,es o ahhoz van szoktatva hogy naponta 3x visszuk le. Emellett pedig csaladi kutya,nem csak es kizarolag az enyem viszont en foglalkozom vele rengeteget,en jatszom vele...anyuek is szeretik viszont nem torodnek annyit vele.

Szoval mielott pofaznal meg kioktatnal talan ismerd meg a hatterinfokat!

2018. máj. 19. 11:14
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Viszont az sem lenne jó neki ha egésznap egyedül lenne. Ezt megtudnád oldani ha esetleg magaddal vinnéd?
2018. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Jöhetnek a kutyamániás lepontozók, de akkor is beteges.


Az állat nem egy ember, hogy ilyen szintű érzelmet alakíts ki iránta.


Látszik, hogy nem vagy képes normális kapcsolatot kialakítani az emberekkel. Miért nem a barátnőid hiányoznak ennyire? Mert azok nincsenek?

2018. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hat utolso..lehet hogy epp te vagy erzelmileg defektes es sivar hogy keptelen vagy szeretni egy allatot,es neked az allat csak egy etel ami az asztalra kerul,es finom. De vannak emberek akik erzelmileg magasabb szinten mozognak es ne adj isten kepesek kotodni is hozzajuk.

Utolso elottinek:

Igen ez a bajom. Full egyedul lenne egesz nap es nem lene aki levigye delben. Egy 5 eves kutyanal mar nem lehet ezeket a szokasokat megvaltoztatni es nem is akarom. Anyu mar nyugdijas es o letudja vinni,es azert itthon van vele szoval nincs egyedul legalabb.

Arra gondoltam hogy hetvegente hazajonnek es itt lennek vele,vagy felvinnem. De az is nagyon keves ido...

Nem tudom mit csinaljak..

2018. máj. 19. 11:20
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

@Kérdező


Nem arról van szó, hogy képtelen lennék szeretni egy állatot. Csak arról beszélek, hogy túlzásba esel a szeretettel.


De nézzük más szemszögből a dolgot: ha mondjuk egy macskáról lenne szó, annak nem biztos, hogy annyira fontos lennél. A macska ugyanis vagány állat, nem szereti, ha mindig babusgatják, igényli a szabadságot, és nem olyan szeretetkoldus, mint a kutya, el van magának is.


Az én asztalomra meg nem igen kerül amúgy állat, mert vegetáriánus vagyok.

2018. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jo. Nem erdekel a velemenyed ne haragudj.

Nem kapcsolodik a kerdeshez es nem fogom a kerdesemet szet offolni.

Segitseget kertem nem velemenyt hogy ki szereti a macskat es ki a kutyat.

2018. máj. 19. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!