Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy hianyzik a kiskutyam. Nem...

Ugy hianyzik a kiskutyam. Nem akarok nelkule lenni?

Figyelt kérdés

Van egy 5,5 eves kiskutyam akit mindennel jobban szeretek.

Viszont most elkoltozom Pestre,mar munkam is folyamatban van es itt kell hagynom anyueknal.

Annyira szornyen hianyzik nekem es ugy faj itthon hagyni. Tudom hogy neki is hianyzom es faj mikor nezi ahogy kilepek az ajton.

Mar nem fiatal kutyus es nem akarom hogy kimaradjak az eletebol. Probaltam felvinni a heten magammal,de ott nem talalta a helyet. Egesz ejszaka nem aludt semmit igy inkabb hazahoztam. Egy evet jartam egyetemre es kolis voltam. Akkor is csak hetvegente jartam haza es annyira banom azt is. 1 ev nekik nagyon sok ido a kis eletukbol.

Mit csinaljak szerintetek? Ti hogy oldanatok meg ezt a helyzetet?

22/L


2018. máj. 19. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Még valami: tényleg gondold át az emberekkel való kapcsolatodat. Szerintem nincs teljesen rendben, azért ennyire fontos a kutya neked.
2018. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké, elnézést az OFF-ért.
2018. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kossz Sz. 😉
2018. máj. 19. 11:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Úgy oldanám meg ahogy a kutyának a legjobb, vagyis amit felvázoltál: marad anyukáddal, amennyiben tényleg foglalkozik vele, te meg meglátogatod, ahányszor csak tudod!


Magadnak pedig hívathatsz elő róla képeket, vagy készíts egy fotóalbumot, lapozgathatod amikor éppen nagyon hiányzik. Nem ugyanaz, de amikor úgy dolgoztam, hogy tényleg csak aludni jártam haza én is ilyesmit csináltam hogy legalább képen lássam a szeretett állatkáimat. Mert a valóságban még aludtak amikor elmentem, és már aludtak amikor hazaértem. Hálisten attól a helytől már megszabadultam, fújj.

2018. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

“A kérdező kommentje:

Ember! Lehet hogy te semmit nem dolgozol kint es van idod levinni naponta 3x de egy dolgozo embernek nincs.”


Ember, szerinted miből tartom el magam, meg a kutyát? Szerinted errefelé akinek kutyája van, annak ingyen adnak lakást és ételt, hogy tudja a kutyáját sétáltatni? A világ összes dolgozó embere meg tudja oldani, csak pont te nem?

2018. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!