Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kötésről mint...

Mit gondoltok a kötésről mint hobbiról?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem ugyan távol áll a dolog, abszolút nem köt le (muszáj volt bocsi :D) de amúgy nem gondolok semmit, ez is ugyanolyan hobbi, mint bármi más. Egy kedves barátnőmnek is ez az egyik hobbija, nagyon kreatív és tök jó dolgokat szokott készíteni.
2018. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nénikém, meg a nővérem kötögetett, sok örömet okozott vele a családban mindenkinek.

Még a mai napig megvannak a nénikém által kötött pulóverek, sapkák, sálak, kesztyűk.

Pedig már régen nem él, szegény. :(

2018. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, én is szívesen megtanulnék.
2018. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, én youtube-ról kezdtem el tanulni.
2018. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök jól lefoglal, én horgolni szoktam, pedig elég darkosan nézek ki.
2018. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm foglalkozik ezen tevékenységgel és szép dolgokat tud készteni. Tartalmas, jó dolognak vélem mind ha ajándékba készítik, mind ha eladják.
2018. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nővérem szokott kötni, meg horgolni, csinált nekem egy nagyon édes unikornist, szóval szerintem király. (Nővérem 23 éves)
2018. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!