Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen fiatalról?

Figyelt kérdés
Van egy álma (életcél), ami nehezen érhető el, az emberek általában arra bíztatják, hogy ne arra tegyen fel mindent, hanem csináljon valami olyat, amivel jó eséllyel megalapozza a jövőjét (pl tanulás, munka), az álom meg maradjon maximum egy hobbi. Ő viszont csinálja, és végül eléri, amit akart. Inkább hülyének tartanátok,(annak ellenére, hogy elérta amit akart) hogy a jövőjét kockáztatta, vagy inkább felnéznétek rá emiatt, vagy semleges?

2018. máj. 21. 21:01
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez jó. S a végén belátnák , h erős voltál ;)
2018. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... a tapasztalatom az, hogy az emberek 95%-ának fogalma sincs, hogy mi szeretne lenni, nincsenek semmilyen álmaik.


Akinek van, az igenis tegyen értük, és nyújtson kimagaslót! 😉

2018. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb kockáztatni és megpróbálni mint soha meg sem próbálni, mert akkor egész életedet úgy fogod leélni, hogy "mi lett volna ha.."
2018. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az álom.


Én is a gyerekkori álom valósítottam meg, azzal a különbséggel, hogy engem támogattak a szüleim. Míg mindenki más, mondhatni az "átlag" meg azt mondta ebből nem lehet megélni, meg egyébként is....


Hát elmondanám, hogy megélek belőle, megvalósítottam az álmom és ráadásul szabad is vagyok mint a madár.

Azok pedig akik anno kinevettek, most azt mesélik, hogy nem szeretik a munkahelyüket... (eleve nem is ezt tanulták...).


Akkor meg miről beszélgetünk? :)

2018. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ma már nagyon sok mindenből meg lehet élni, és ez jó...
2018. máj. 22. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sikeres és jól döntött.
2018. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!