Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanság mi ez a sok "Lil-es...

Mostanság mi ez a sok "Lil-es noname rapper"?

Figyelt kérdés
A "Lil" az mit akarna jelenteni? (Mert úgy ismerem, hogy a little-nek a rövidítése)

2018. máj. 21. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3-mas. ,,A rap nem zene hanem zaj." Utálom, az ilyen ,,ez nem zene" típusú mondatokat. Zene fogalma: Dallamok rendszere. Különböző magasságú hangok ritmusos, ütemes összhangja.

Tehát, tökmindegy, hogy neked nem tetszik, attól még zene.

Ráadásul nem is értem miért kell zajnak nevezni. Szerintem te nem hallottál még zajt.

Nem a Lil Pumpból, meg 1-2 mumble rapperből kell kiindulni.

Rengeteg, tehetséges, zeneileg képzett rapper van, akik értelmes, jó zenét csinálnak. Például:

Eminem, NF, G-Eazy, Jedi Mind Tricks, Vinnie Paz (direkt fehéreket mondtam, mert látom nem nagyon csíped a feketéket). De mégis néhány fekete: Kendrick Lamar, Denzel Curry, Nas, Joyner Lucas, A$ap Rocky, Asap ferg, Aesop rock, MF Doom, Andre 3000, A-F-R-O.

2020. szept. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja Aesop rock fehér, na mindegy :D
2020. szept. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!