Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítottam a kapcsolatot...

Megszakítottam a kapcsolatot a barátnőmmel. Jogos vagy nem jogos?

Figyelt kérdés

A történet röviden: Az egyik legközelebbi rokonomat baleset érte és nagyon súlyos sérülésekkel került kórházba. Amikor elmeséltem neki csak egy cinikus megjegyzést tett az esettel kapcsolatban majd "lekötötte magát" a piálással (szórakozóhely közelében történt). Ezután nem nagyon kívánom a társaságát. Szerintetek túlreagálom?


25/n


2014. okt. 13. 04:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon helyes
2014. okt. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2014. okt. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintetek túlreagálom? "


Abszolut.

2014. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy a rokonom az eset után négy nappal meghalt.
2014. okt. 13. 18:42
 5/7 anonim válasza:
Véletlen nem volt részeg, de ezért ne haragudj meg rá:)(lehet nem tudta átérezni a dolgot).Sajnos én is voltam ilyen helyzetbe,mint barátnőd. Biztos hogy sajnál,de nem tudja átérezni a helyzetet
2014. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor barátkozzon a piával.
2014. okt. 13. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet érteni, hogy kiakadsz. Ha a barátnőd rájön, hogy milyen súlyos a dolog, akkor bocsánatot kér, ha normális. De ha nem kér bocsánatot, akkor tényleg hagyd a francba.


Ha viszont szánja-bánja, ivott és nem tudta átérezni és ezért elnézést kér, akkor bocsásd meg neki, mert akkor már tényleg túlreagálnád, ha tovább duzzognál rá.

2014. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!