Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok a...

Fiúk ti mit gondoltok a menstruációról?

Figyelt kérdés
Undorítónak tartjátok olyankor a nőket? El tudjátok képzelni mit élnek át olyankor? Ha egy napra nők lehetnétek és pont egy piros betűs nap lenne az, kiváncsi lennétek milyen? Vagy ugyanúgy lennétek vele mint mi nők, hogy bárcsak ne lenne?
2018. máj. 22. 20:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

Férfiként konkrétan azt nem értem, hogy maga a folyamat miért kell ilyen fájdalmas legyen. Csak elképzelésem van róla, ami még logikus is lehet. Nos, mint tudjuk, a nőknek szülni is kell egyszer, jobbik esetben. Azt is tudjuk, hogy a nők bizonyos fájdalmakat jobban elviselnek, mint erős férfitársaink. Ergó én a nőket mindig is az erősebbik nemnek gondoltam és gondolom, függetlenül attól, hogy testileg, tehát izomzatban gyengébbek. Lehet, hogy ez a havi fájdalom is egy rendszeres edzés a szülési fájdalom előkészítéséhez? Mert emígy bizony logikátlan. Akkor a férfiaknak miért nem fáj a magömlés? Miért kell a nők ennyire szenvedjenek ettől?


Egyik lány ismerősöm mesélte, hogy úgy képzeljem el, mikor neki megvan, mintha egy nagy éles konyhakést felnyomnának neki, és szépen lassan elkezdenék csavargatni, ami egész a veséjéig felnyilal. O.o Ha ez a természet rendje, akkor bizony kib****s a nőkkel. Személy szerint nem tartom undorítónak, csak unfairnek.

2018. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarom megtudni milyen, mert a páromat látván biztos nagyon szar.

Kicsit sem tartom gusztustalannak, se tisztátalannak a nőket emiatt. Az igazság az, hogy tampon mellett simán ki is nyalom ha igényli.

Természetesen örülnék ha nem lenne. Szerintem nincs olyan ember, legyen az nő vagy férfi aki szereti a menstruációt.

29/F

2018. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

11-es ez annyira édes volt, hogy beléd szerettem! :)


(csak vicc volt, de tényleg aranyos vagy!)

2018. máj. 22. 22:40
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
Melyik része volt aranyos? :3 Hogy erősebbnek gondolom a nőket? :P
2018. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Az egész! :)


Tetszik hogy próbálsz megérteni minket, hogy emiatt erősebbnek tartasz, és hogy érdeklődsz a női dolgokról a nőismerőseidtől :)

2018. máj. 22. 22:48
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem zavar. Mondjuk ez azért is lehetséges mert sosem volt barátnőm, de akkor is.
2018. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Te mekkora egy hímsoviniszta paraszt vagy...
2018. máj. 23. 00:26
 18/25 anonim ***** válasza:
Szükséges rossz,de nem zavar sex közben sem.
2018. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Csak hogy mindenki tudja, nem arra írtam a hímsovinisztát aki most a kérdéses mondatom felett van...
2018. máj. 23. 08:48
 20/25 anonim ***** válasza:
Akkor kinek írtad?
2018. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!