Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok a...

Fiúk ti mit gondoltok a menstruációról?

Figyelt kérdés
Undorítónak tartjátok olyankor a nőket? El tudjátok képzelni mit élnek át olyankor? Ha egy napra nők lehetnétek és pont egy piros betűs nap lenne az, kiváncsi lennétek milyen? Vagy ugyanúgy lennétek vele mint mi nők, hogy bárcsak ne lenne?
2018. máj. 22. 20:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Már törölték az illetőt
2018. máj. 23. 11:37
 22/25 anonim ***** válasza:
20%

"Egyik lány ismerősöm mesélte, hogy úgy képzeljem el, mikor neki megvan, mintha egy nagy éles konyhakést felnyomnának neki, és szépen lassan elkezdenék csavargatni, ami egész a veséjéig felnyilal."


Lány ismerősöd szereti a drámát. A nők jelentős részénél semmi különleges tünettel nem jár a vérzésen kívül, aki meg úgy érzi, hogy felér egy késeléssel, az jobb, ha orvoshoz megy.

2018. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy a lányok nagy részénél nincs fájdalom...pont hogy a kisebb részénél nincs. A legtöbb nőnek nagy fájdalommal jár, nekem pl. endometriosis miatt hatalmas fájdalmaim voltak, és nem tudnak vele mit csinálni, tehát a mai napig szenvedek vele...
2018. máj. 24. 21:15
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
nekem is kva nagy fájdalmaim voltak, amíg nem szedtem fogamzásgátlót, azóta hálistennek mintha elvágták volna az egészet, meg mesterségesen be is állt a ciklus, de előtte nagyon rendszertelen volt nekem, meg ahogy mondtam, iszonyatos rohamaim voltak minden hónapban.. de még csak azt se lehet mondani, hogy azért nem állt be, mert nemrég jött meg először, mert amikor elkezdtem szedni a gyógyszert, már kb 5 éve menstruáltam, szóval jah.
2018. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Jaj ne is mond, én 3 féle fogamzásgátlót szedtem ilyen okból, és jó is volt, csak sajnos mindegyiknél volt valami durva mellékhatása, így abbahagytam...Az elsőnél állandóan hányingerem volt, még 3 hónap után is, a második azt hittem beválik, de meghíztam tőle (fél év alatt 10 kg, pedig én nagyon nehezen híztam...), aztán a harmadik gyógyszernél ismét a hányinger jött elő, plusz nem is kívántam a szexet, nem tudtam benedvesedni...

Úgyhogy elegem lett és abbahagytam a szedését...Azt a 10 kg-ot még fél év volt mire leadtam, és eldöntöttem hogy én többet az égvilágon nem szedek be gyógyszert...

2018. máj. 24. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!