Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szexuális visszaélés a családb...

Szexuális visszaélés a családban - bolygatnátok évek után?

Figyelt kérdés
Ha tudomásomra jut egy eset, amely egy családon belül történt kb. 10 évvel ezelőtt, egy törvény által büntetni rendelt szexuális cselekmény egy anya és akkor még kiskorú lánya között, akkor érdemes ebből most ügyet csinálni, feljelentést tenni? Társadalmilag hasznos? Vagy csak egy azóta megváltozott helyzetbe, konszolidálódott családi életbe való belepiszkítást jelentene?

2018. máj. 24. 12:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kiskorúval folytatott szexuális cselekmény büntethetősége sem évül el, úgy tudom.
2018. máj. 24. 12:46
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Tök mindegy, elévül-e, ha ennyi idő után kb. lehetetlen bizonyítani.


De én még mindig nem értem, miért mesélte el neked az anyuka, és ráadásul mit mesélt pontosan.

2018. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
A beteg gyerek lemosdatása, akár tisztába tevése nem szexuális bűncselekmény...
2018. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem gondozásról beszéltem.
2018. máj. 24. 13:06
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy pontosan mi a fityfenéről van szó? Mert elég tág fogalom amit felvázoltál..
2018. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mégis milyen szexuális bántalmazásról is van szó?Igazán mondhatnál többet.
2018. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!