Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl lehet magunkat tenni a...

Túl lehet magunkat tenni a megcsaláson és lehet folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, hogy bennem egy világom omlott össze. Mintha az elmúlt 17 hónapunk semmit sem jelente, a sok beszélgetés is semmissé vált volna. Elvileg mindketten úgy gondoltuk, hogy ez nem jöhet el kettőnk között, ha mégis, akkor előtte lelép,aki másra vágyik. Ő mégis megtette.

Persze azt mondja rájött mit veszít meg hogy többet érez. De ehhez ez kellett? Lehet újra bízni?

Úgy érzem én nem tudnék, szerinte a bizalom visszanyerhető és tenne érte.


Szeretem...de nem vagyok én ebben annyira biztos, hogy menne...sőt... Azt hiszem nem menne.


Nincs senkim, akivel erről tudnék beszélni. Persze vele tudok, de ő maga mellett van... Ez egyértelmű. Valaki segítsen! :(


2018. máj. 24. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Én azt mondom, egy lehetőséget mindenkinek adni kéne. Második viszont már nem jár. Aki 2x elköveti azt a hibát, annak nincs bocsánat. Ha így teszel, az elején nehéz lesz, talán sose fogod elfelejteni.
2018. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

És ha legközelebb okosabban csinálja, nem érzem meg a "bajt" és nem mondja el? Most is én éreztem meg... Valahogy.. Tudtam.


A másik,hogy gondolni se tudok arra, hogy lefeküdjek vele... Elképzelhetetlennek érzem.

2018. máj. 24. 20:26
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Akkor csak egy megoldás van. Még ha fájni is fog.
2018. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy? Hány évesek vagytok?
2018. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 23. O 29.
2018. máj. 24. 20:47
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem, így nem. Ha ő áll eléd, ő vallja be, tiszta lapot kér a jövőtök érdekében... ha mindez 10 év után történik... de bakker, ilyen friss kapcsolatban, ráadásul te buktattad le, hát így nehogy elhidd egyetlen szavát is. Mind ugyanazt mondja amúgy, de szerinted ez egy meggyőző érv, hogy “félredugáskor jöttem rá,milyen fontos vagy és mennyire szeretlek”? Ha annyira szeretne, akkor nem aláz meg, nem hazudik. Ez nem egy őszinte ember, ha nem akarsz rengeteg fájdalmat magadnak (még ennél is többet) akkor most dobd ki.
2018. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29 az már nem kamaszkori tévedés, ott még kicsit könnyebben elnézném. Nem tudja egy fiatal igazából mit is akar. Itt már kicsit nehezebb, miért tette?
2018. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kikapcsolt az agya, azt mondta. Meg hogy elmondta volna, nem tudott volna a szemembe nézni.


De elmondom az elejétől.


Már régebbi ismerettség, de 2016. Végén lett közelebbi. Ideköltöztem a közelébe 2 gyerekkel az oldalamon. Nagyon sok rossz történt, de átvészeltük. Végre azt hittem kezd minden jó lenni, erre egyik nap azt mondta, megy látogatni a gyerekét, aki akkor a mamájánál volt. A gyerek aludt, így nem ment oda, hanem elment egy régi női ismerőséhez... Aztán kikapcsolt az agya.

Erre azt mondtam, hogy mi lesz, ha megint kikapcsol az agya? Másnap már igazából le is bukott, ideje se volt "alkalmas időpontot" keresni.


De... Engem teljesen kicsinált.

2018. máj. 24. 21:18
 9/21 A kérdező kommentje:

De mivel komolyan elküldtem, így ezzel elvileg rájött, mit veszít.

Őt már csalták meg, de ő engem tüntetett csak ki ezzel elvileg.

2018. máj. 24. 21:20
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát mit mondjak, elég gyenge. Még ha buli közben valami dögös rámászik és nem bír a vérével, elcsábul, élvezi az egója. Ezt még talán.....

De elmegy gyereknézőbe és ez lesz a vége. Téged sajnállak, elment az életedből egy kevés-értelmetlenül.

2018. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!