Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl lehet magunkat tenni a...

Túl lehet magunkat tenni a megcsaláson és lehet folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, hogy bennem egy világom omlott össze. Mintha az elmúlt 17 hónapunk semmit sem jelente, a sok beszélgetés is semmissé vált volna. Elvileg mindketten úgy gondoltuk, hogy ez nem jöhet el kettőnk között, ha mégis, akkor előtte lelép,aki másra vágyik. Ő mégis megtette.

Persze azt mondja rájött mit veszít meg hogy többet érez. De ehhez ez kellett? Lehet újra bízni?

Úgy érzem én nem tudnék, szerinte a bizalom visszanyerhető és tenne érte.


Szeretem...de nem vagyok én ebben annyira biztos, hogy menne...sőt... Azt hiszem nem menne.


Nincs senkim, akivel erről tudnék beszélni. Persze vele tudok, de ő maga mellett van... Ez egyértelmű. Valaki segítsen! :(


2018. máj. 24. 20:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mindenki szerint, akivel beszéltem erről...érdemel egy esélyt. Bár szégyenlem az egészet, így két embernek mondtam el. Az egyik átélte, de nekik vannak gyerekeik...szerinte el kell nézni egyszer. De bizalom nélkül mit ér??
2018. máj. 24. 21:30
 12/21 anonim ***** válasza:

Felejtős. Vannak gyerekeid, ők majd átsegítenek ezen az időszakon. Foglalkozz velük. Én is mikor elváltam, két gyereket neveltem, 4 évig nem voltam nővel, de túléltem.

Biztos találsz majd valakit, aki méltó hozzád.

2018. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem félek az egyedülléttől. Csak sajnálom ezt az egészet. Csalódott vagyok, hiányzik és tanácstalannak is érzem magam. Nem tudom, miért vagyok kevés. Miért nem vagyok elég jó?/
2018. máj. 24. 21:57
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem veled lehet a baj, az jutott eszembe, az elején én is azt mondtam-megérdemel egy esélyt. De most esett le, hogy gyerek látogatás címszóval ment el, tehát egy kapcsolata már zátonyra futott. Jó lenne tudni az okát. És ez a-alszik a gyerek, átmegyek a szomszéd nőhöz-nem normális. Aki tényleg a gyerekéért megy, leül és nézi amíg alszik. Vagy tévedek???
2018. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ez nem véletlen félrelépés, hanem elment a nőhőöz és....

szerintem dobd ki.

2018. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy oda indult, de nem értem miért nem jött hozzám haza, ha tudta, hogy potyára menne. Erre nem válaszolt. Nem értem. És olyan rossz ez így. :( annyira szerettem volna , ha nem romlik el. :(
2018. máj. 24. 22:20
 17/21 anonim ***** válasza:
Mit vártál? Hogy a szemedbe mondja, nem vagy fontos neki. Ha az lennél, hozzád megy, nem ......
2018. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez még rosszabb így, a részletekkel. Hát hogy tudnál megbízni benne ezek után? Hogy éreznéd magad, ahányszor a gyerekéhez indul? Neked nem EZ a férfi hiányzik, hanem az, akinek hitted, akinek eddig mutatta magát. Alig másfél év után még a legnagyobb szerelemben megcsal... mi lesz, miután elmúlik a nagy lángolás és jönnek a szürkébb hétköznapok? A hűség döntés kérdése, és ő úgy döntött, hogy belekakál a kapcsolatotok közepébe és félrelép. Más lenne sok év után, közös gyerek után, közös élet felépítése után, de ez.... neked itt nincs veszítenivalód, csak ez a jellemtelen, gyenge, megbízhatatlan alak.
2018. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

“azt mondja rájött mit veszít“

Mert eddig nem tudta? Nem értékelt téged? A szerelem és hűség amiket ígért, mind hazugság volt? Akkor lehet hogy most ugyanúgy hazudik?

2018. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz... Nem tudom, másoknak hogy megy ez emeltfővel. :/

Sosem mondtuk, hogy szeretjuk egymast... Csak mwgvoltunk.

2018. máj. 25. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!