Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megsértődnél ha laikusként...

Megsértődnél ha laikusként pár órás eszmecsere után megmondanám, hogy merre tovább a szakmádban? És mondjuk igazam is lenne.

Figyelt kérdés

Csomószor megtettem ezt emberekkel és sokan csak azért sem hallgattak rám...aztán rájöttek, hogy jó lett volna..


Pedig az előadásmód és az érvelés is szinte hibátlan volt.


Hogy kéne tennem? ..igazából csak nekik akartam jót mindig aztán lett a nagy megsértődés..


25f


2018. máj. 24. 22:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha laikus vagy, akkor mégis honnan a jó életből tudnád megmondani a tutit?
2018. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem pont nem érdekel senki véleménye, akár laikus, akár nem.
2018. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem megsértődnék, hanem kérdeznék pár olyan szakmai dolgot, hogy csak néznél, mint a lufinyúl, mert azt sem tudnád, hogy milyen nyelven beszélek.
2018. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg, csak mosolyognék. Még az is elképzelhető, hogy feldobsz olyan szempontot, amit érdemes NEKEM, MAGAMBAN végiggondolnom, és önállóan döntésre jutnom. Ha viszont fárasztóan nagy marhaságokat mondasz, akkor két mondattal úgy elterellek a témáról, hogy észre se veszed.:-)
2018. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

szóval ti mind megsértődnétek..


szomorú

2018. máj. 24. 22:55
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező, a kéretlen vélemény olyan, mint a s**glyuk. Senki nem kíváncsi a másikéra.

De ha még igazad is van és valami okoskodó, fellengzős hangnemben adod elő (mint ezt a kérdést), úgy, hogy a kutya nem kérdezett téged, nyilván kiakadtak rád.

2018. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egyszerű mondatokat sem értesz, hogyan akarsz te bárkinek tanácsot adni?:D
2018. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

szövegértésügyileg nem én vagyok bajban..


leírtam, hogy.. "Pedig az előadásmód és az érvelés is szinte hibátlan volt.".. erre:


#haígyadodelőmagadakkornemcsoda


na mindegy úgy tűnik kevesünknek adatik meg rájönni mit jelent nyitottnak lenni az újra

2018. máj. 25. 01:02
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező,


én nem sértődnék meg, ha pár órás eszmecsere után megmondanád, merre van az előre a szakmámban. Én csodálkoznék.


Megjegyzem, 25 éves koromban én is ilyen magabiztos voltam, mint mos Te. Azóta szerencsére ez az attitűdöm elmúlt. Tudod, a jövőtervezés nem okvetlenül hibátlan előadásmódok és briliáns érvelések mentén működik. Meggyőző mondóka és elfogadható lineáris gondolkodás szükséges, de nem elégséges mások -vélt vagy valós érdekeit tartalmazó- jövőjének befolyásolására, felismerésére.



Ha tehetségesnek érzed magad a coachingban és esetleg a futurulógiában, tanulj. És kéretlenül ne ajánld fel a segítségedet, mert -láthatod a fenti válaszokból- hiteltelen leszel, valamint megint lufinyúlnak fognak nevezni. Hát kell az neked?

2018. máj. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%

Nekem pont egy ilyen emberre lenne évek óta szükségem, de fontos, hogy valóban jó eredménymutatója legyen.

Az emberek nagytöbbségének van vízóüja, elképzelése dolgokkal kapcsolatban, amihez nagyon tud ragaszkodni, így ha etőtl eltántorítják, akkor megy a hiszti. Megfelelően, jól felépített érvekkel alátámasztva talán elfogadóbbak tudnak lenni.

2018. máj. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!