Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki az erősebb?

Szerintetek ki az erősebb?

Figyelt kérdés
Annyira gondolkoztam azon hogy vajon az öngyilkosságmál ki az erősebb. Az aki tovább szenved es várja a jót vagy aki megmeri tenni? Felre értés ne legyen én nem gondolkozom ilyenen Marmint hogy én tegyem meg😅 Csak fogalmazást kell irnom azzal a címmel hogy az élet és ahoz kérdéseket és ez engem ugy érdekel hogy ki szerint mi mert mindenki mást mond
2018. máj. 25. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy bedőlt hiteles, vagy súlyos beteg amire még gyógyszer sincs, vagy ha igen nem tudja kifizetni, mi jót várna? Az ilyenek akár félnek akár nem, megteszik. Volt is rá példa, és nyilván lesz is.

Ezek pedig egyébként is nyomósabb indoknak számítanak, egy szerelmi csalódásánál, válásnál....

2018. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

aki megteszi az a gyenge


az élethez kell erő, nem a meneküléshez

2018. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek szerint az öngyilkosban nincs semmi erő, bátorság. Szerintem van. Nem lehet könnyű lelépni a tizedikről pl.
2018. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En nagyon nagyon megakarok halni,de nagyon gyava vagyok hozza!

Nincs batorsagom.

Leugrani a 10rol oda meg hihetetlen batorsag kell!nem is ertem hogy kepesek ra.

Szerintem ott mar nem is gondolkodnak vagy nem is tudom mi lehet...

2018. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pont tegnap volt a tv-ben a deadpool című film,amiben a palinál mindenféle rákot diagnosztizáltak.

és ott remekül kifejtette,hogy a rák nem csak az áldozatot,de a családot is tönkreteszi.

főleg a vége a csontvázzá válós,pelenkázós téma rettentő és sokkoló.

hasonló esetben szerintem érthető ha az adott személy nem akarja szembesíteni és kitenni ilyesminek a családját.

2018. máj. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!