Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jogosítványt a vezetési...

A jogosítványt a vezetési élmény miatt vagy társadalmi nyomás miatt teszik le mostanság?

Figyelt kérdés

Nagyon úgyérzem az utobbi miatt. Úgy állítják be a vezetést, mintha egy alap létszükséglet lenne. Persze megértem azokat akik kis faluban élnek, mert ott rossz a tömegközlekedés, viszont nagy városban vagy aközelében élni rágörcsölni arra, hogy nincs jogsi és úgy letenni, hogy nem is szeretné annyira szerintem nem kéne.

Engem nem vonz a vezetés. Igaz egy két alkalommal, mint vásárlás, munkahelyre jól jönne, de erre a két alkalomra nem éri meg nekem. Sokan úgy teszik le, hogy nem is vezetnek max nagy ritkán.

Az lenne a kérdésem, hogy miért kell presztizst csinálni a jogsi megszerzéséből? Miért állítják be létszükségletnek?


2018. máj. 27. 08:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen lett jogsim, nem volt kérdés, hogy megcsináljam-e, nem is nagyon van olyan ismerősöm, akinek ne lenne jogsija. Sokkal kényelmesebb, nem kell másokra utaltnak lenni, meg én imádok vezetni, úgyhogy az élmény miatt is jó, hogy van. Plusz ha rossz az idő, vagy valami történik, akkor is hasznos. Most kb. 1 hétig nem vezettem, mert szervizben volt a kocsi, hát nem kicsit hiányzott:D Néha esténként még megyek is pár kört a városban csak úgy.
2018. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!