Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennetek ugy dolgozni, hogy...

Elmennetek ugy dolgozni, hogy csak a probaidot toltenetek le?

Figyelt kérdés

Egyetem miatt dolgoznom kell.

Felkoltoztem Pestre baratomhoz,viszont szeptembertol nappalin fogok tanulni.

Addig viszont kene dolgoznom,hogy kitudjam fizetni az elso felevet.

Diakmunka nem lehet sajnos mert egy evet kihagytam egyetem ota. Most kezdem ujra.

Ahova mennek az egy bank. 3 honap probaido es kemeny betanulas.

Ha 3 honap alatt ( augusztus vege) bejelentem,hogy nem szeretnek tovabb itt dolgozni akkor kotelezhetnek barmifele visszafizetesre?

Muszaj valahol dolgoznom...

21/L


2018. máj. 28. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem mondod el, hogy ősszel egyetemre mész, utána rugalmas munkaidőt kérsz? Miért a sunyiskodás az első? A banki ügyintéző nem szalagmunka, hogy csak 6-14 között mehetsz be.
2018. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Te inkább 12 vagy, nem 21.

Tájékozódj a próbaidő fogalmáról, mielőtt dolgozni mész. De ne bankba menj, ennyi ésszel inkább egy mekit vagy benzinkutat keress!

2018. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Neked utolso pedig szerintem inkabb sz*r az eleted,hogy ide jossz pattogni ilyen hangnemben :)

Csodas az ido kint! Setalj picit,hogy lenyugodj:)

2018. máj. 28. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben valami nem lényeges, nem fontos munkát vállalnék addig, augusztusig. Valami olyat ami gagyi, tré, de van benne pénz, de nem is jegyeznek meg hogy ott jártam.

A bank az egy olyan dolog, hogy kapásból lejáratod magad egy ilyen húzással és eldobsz egy jó lehetőséget ,ami a későbbiekben lehet egy álom meló lenne, álom fizetéssel. Megjegyeznek, leadják a drótot egymás között, többet fel nem vesznek az életbe.

2018. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejvadász cégeket is érdemes lenne megkeresned, hátha ők tudnak célzottan időszakos munkát is. Nem kell mindig őszintének lenni a munka világában (a munkáltatók sem azok feltétlenül), de ebben nem érdemes játszmázni, nem arról van szó, hogy váltani akarsz, amint találsz mást, hanem tanulni fogsz és addig is kell meló.
2018. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!