Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd zaklat, veri az...

Ha a szomszéd zaklat, veri az ajtót, mondván, hogy hangos vagyok, van-e értelme rendőrt hívni? Kinek fog igazat adni? Kijönnek-e egyáltalán? Ha igen, mit csinálnak? Kell fizetni érte?

Figyelt kérdés
Rendeltetésszerűen használom a lakást, csak nagyon vékony a födém és szerintem a plafonnál hallgatózik. Minderről én nem tehetek, és erőszakkal próbál megfélemlíteni/zsarolni.
2014. szept. 7. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz úgy. szép szó, megegyezés, -elköltözés! Sajna az "öregek" kötözködőek.
2014. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
telibeverném úgy a trogyost, hogy leülne pár órára gondolkodni a küszöb elé, ahol az előbb az ajtót verte.
2014. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell érte fizetned, hívd ki rá a rendőrt, ha agresszív. Ha már beszéltél vele, és tényleg nem zajongsz, akkor nincs joga a te ajtódat verni. Nekem is volt egy ilyen szomszédom, este 7 órakor verte az ajtót, hogy én üvöltetem a tévét. A konyhában mosogattam. Kiderült, hogy a mosógép miatt volt baja. Mondtam neki, hogy jó, most átmegyek és meghallgatom, valóban olyan hangos, mint állítja. A fürdőszobájában minimálisan lehetett hallani (kb semmit), a nappaliban és a hálószobában semmit. Mondtam neki, hogy ha nem a fürdőben alszik, még egyszer rám ne hozza a frászt, mert úgy üti a bejárati ajtót a nagy semmiért. Megjegyzem, az utca zaj hangosabb volt nála, mint az én mosógépem. Mert ő nem tud olvasni! A végén közöltem vele, hogy ha még egyszer zaklat, feljelentem. Azóta nem jött! Megjegyzem az nem zavarta, hogy a feje fölött 3 egyetemista srác szombaton partit csapott és hajnalban pezsgős üvegeket dobáltak a gangba. Azokkal nem üvöltözött. Vannak ilyen betegek. Fenyegesd meg, hogy rendőrt hívsz. Az is neked fog igazat adni, ezt ő is tudja.
2014. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Victorique* ***** válasza:
100%

Ha emberi időben, rendeltetésszerűen használod a lakást (pl. nem bömbölteted a hangfalakat full hangerőn éjfélkor, vagy nem járkálsz kopogós cipőben hajnalban), akkor nem büntetnek meg, sőt inkább a szomszédodat fogják kinevetni.

Ha meg zaklat, akkor inkább neked van okod feljelenteni.

Sajnos vannak ilyen unatkozó, rosszindulatú emberek.

2014. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

És nem lehet, hogy hangos vagy és jogosan jön hozzád dörömbölni?

Nem mindenki látja be a hibáját.

2014. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!