Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ötletetek hogy mivel...

Locsolokanna kérdése:

Van ötletetek hogy mivel gyűjtesek pénzt (valami munka)? Faluba lakom szóval valami ottani munka.

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Talán ugy ahogy mindenki más (falun is) munkaval?
2018. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyár van, minden rendes faluban van mezőgazdaság, földművelés, azzal. Én ha ilyen helyzetbe kényszerítene a sors, biztos ezzel, meg esetleg nyár van, fűnyírással, öntözéssel, ilyesmi munkával akarnék falun foglalkozni. Más szerintem amúgy se nagyon van, esetleg állatokkal, haszonállatokkal való foglalkozás.
2018. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 vok és zsebpénzre gondoltam😂
2018. jún. 3. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Irány a napszám. 600-700 Ft/óra, most átlagban. Napi 10 órás munkával az ugye 6-7 ezer Ft/nap. Nyilván nem kell minden nap menni, de akkor is havonta 100-120 ezer Forintot meg lehet simán keresni.

A pénzt is jobban fogod utána értékelni. Egy középkategóriás telefonért is rohadt sokat kell dolgozni. Na meg lesz némi ösztönzés a továbbtanulásra, ha nem szeretnél a földeken szikkadni egész életedben.

2018. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam pl.: kutya sètàltatás stb
2018. jún. 3. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
fűnyírás,fabehordás
2018. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Todboy ***** válasza:

Ha van igény falun kutyasétáltatásra akkor rajta, én még nem találkoztam falun ilyesmivel, de kérdezz körbe. Sokat nem fogsz vele keresni.

A leggyakoribb lehetőség tényleg a fűnyírás, kaszálás.

2018. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát falun én még nem láttam senkit, aki kutyasétáltatásért fizetne.

Ami még biznisz lehet, hogy időseknek segítesz a kerti munkákban. Fűnyírás, kapálás, meggy szedés...

2018. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!