Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok ezekrol az...

Ti mit gondoltok ezekrol az egysejtuekrol?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Gondolom latta a “Hozz vilagra meg egy magyart” cimu videot es beette.

Eskuszom az ilyen emberek miatt tart ez az orszag ott ahol.

Annyira szanalom...

Hadd ne kelljen mar engedelyt kerni barkitol is hogy kivel jon ossze.

Nekem volt mar egyszer egy felarab baratom akinek az apukaja orvos itthon.

Jolszitualt csaladban nott fel,ertelmes okos ember.

Ezek a csokott agyu emberek megis kinek erzik magukat,hogy barkire is rakenyszeritsek a sajat akaratukat?

Ha egy no kiakar menni kulfoldre es ott akar szulni akkor ott fog.

Senkinek semmi joga nincs beleszolni mas eletebe.

Magyarorszag ilyen teren megrekedt a kommunizmusban amikor azt is megmondtak az embereknek,hogy mikor menjenek el sz**rni.

Mikor fog ez megvaltozni mar?

A skandinav orszagokban miert van tobb eszuk az embereknek?

En ugy latom,hogy magyarorszag idosebb 35+-os korosztalya ennyire csokott.

Persze nem mindenki! Ezt ki kell hangsulyoznom meg mielott bekapnatok keresztben.

Az alulszocializalt,szegenyebb retegrol beszelek.


2018. jún. 4. 19:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, még a megszokotthoz képest is suttyóbban viselkedtem :D
2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 nemaRendőrség ***** válasza:
40%

Szocializmus: minden az államé

Kommunizmus: nincs tulajdon(ahogy állam sem)


Most akkor szerinted komminuzmus volt mert volt egy kommunista párt nevű párt?

Mert akkor gondolom az mszp idején is szocializmus volt (rendszerváltás után), és neked sem volt semmi magántulajdonod

2018. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%

Tehát összegezzük: volt neked egy féldarab félarab baratod/2, állítólag tanulsz, nagyon BUTÁN írsz, és arra gondolsz egy idióta videót megnézve, és a kommenteket olvasva, téged valamire kötelezni fognak. Nem fognak, szabad vagy, én is az vagyok. Szabad irodalmat olvasni - Tolsztojt, Dosztojevszkijt, Csehovot - nem kommenteken kell felnőni.


"Ezek a csokott agyu emberek megis kinek erzik magukat,hogy barkire is rakenyszeritsek a sajat akaratukat?"


Hogy néz már ki ez a mondat? "csokott agyu"

Tartalom : 1 Külalak: 1 Helyes-sírás :5


Szabad akaratunk van. Szabad ilyen idiótán viselkedni, mint ahogy te teszed, és szabad össze-vissza vádaskodni (jogi asszisztens leszel, tudod ez mivel jár). Szerintem jogi úton indítványozzuk, NEKED NE kelljen szaporodni. Túl sok hülye él már itt, nem kell több.

2018. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
27%
sajnállak kérdező... Ez az oldal egyesek szerint arra van, hogy szidjuk a kérdezőket és minden áron ellenkezzünk velük.
2018. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
70%

"Ez az oldal egyesek szerint arra van, hogy szidjuk a kérdezőket és minden áron ellenkezzünk velük."

Ez az oldal segítség kérésért és segítségadásért van - szerintem.

De itt egy szerencsétlen módon kifejtett sekélyes vélemény van - kommenteken háborog a kérdező. Mégis, nem segítség, ha elmondjuk, hogy ne ilyenekkel töltse az idejét?

A hangnemének felütése pedig a kérdezőnél van: a csokott agyu emberek, egysejtuek, Magyarorszag ilyen teren megrekedt a kommunizmusban

2018. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

PErsze, jogot "tanulsz" és mellette 7 órát dolgozol.


Akkor NEM tanulsz te semmit, max néha eljárogatsz vizsgázni :D

2018. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ilyen nyilvánvalóan nem kéne ám hazudozni :D
2018. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Rettenetesen sotetek vagytok ezen az oldalon jo nehanyan.

Igen,jogot tanulok levelezon es mellette egy call centerben dolgozom egy korhaznal. Hetfo-csutortok 9-16h-ig

Pentek: 9-15h

De nem fogok senkinek semmit bizonyitani mert nem vagytok ti nekem senkik,hogy gyozkodjelek barmirol is titeket :p

2018. jún. 5. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!