Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szoktak megjegyezni az...

Miért szoktak megjegyezni az emberek? Óvonénik, tanárok, meg aki nem láttam 100 éve megismernek.

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Általában akinek van igénye arra, hogy ismerje a környezetét, és tudatosan élik mindennapjaikat tudja azt, hogy kik veszik körül, azok általában emlékeznek erre. Egyszerűen van egy minimális érdeklődésük az őket körülvevő társaik iránt.


Persze lehet élni az életet szemellenzővel is, vagy csak szimplán kevéssé tudatosan, mindent lesz@rva, hogy fogalmad se legyen arról, kik vesznek körül...

2018. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Engem azért, mert nem tudok/tudtam észrevétlen maradni soha sehol.

Az óvodába utált mindenki pl., csoporttársak, óvónők, mindenki. Volt egy dada, na ő nem, ő még 5 éve is megismert, pedig már vagy 38 éve voltam óvodás. Általános iskola 1 osztályos ofője 3 évvel ezelőtt és felismert, bekerülhetne a legek könyvébe komolyan. Láttam rajta annyira őrült nekem, de pont elvoltam foglalva, ugyanis betanulós voltam egy munkahelyen és pont sz.opattak.

2018. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az óvónéniknek, tanároknak van egy ilyen különleges képessége. Rám is emlékeznek, pedig nem voltam, vagyok feltűnő.

Nincs ebben semmi különleges.

2018. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!