Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen, betanításkor...

Új munkahelyen, betanításkor szokás jegyzetelni? Vagy ezt ott helyben "illene" megjegyezni?

Figyelt kérdés

Nem csak egy-két gondolatra gondoltam, hanem akár oldalakra.


Hogy szokás?


2015. júl. 28. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet jegyzetelni, egyàltalàn nem ciki, sôt ajànlott. De arra figyelj hogy csak azt jegyezd le amit muszaj, senki nem fogja megvarni amig mindent szorul szora leirsz :) jegyzetelni!
2015. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak hogy illene, hanem inkabb muszaj.

Gondolj bele, elmondjak, hogyan kell egy bizonyos dolgot, de legkozelebb csak 2 het mulva kerulsz oda, hogy azt kell csinalnod es addigra elfelejted. Nincs jegyzet, akkor mit csinalsz?

Megkerdezed ok meg nagy kenyelmetlenul UJRA elmondjak.


Inkabb jegyzetelj. Ne regenyt, csak a fontos dolgokat :)

2015. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos senki sem jegyzetel, aztán másnap mindenki kérdezget mit hogyan kéne csinálni ami zavaró. Persze muszáj, mert elsőre nem lehet betanulni az egészet, ezért kellene mindenkinek jegyzetelni!
2015. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy kisméretű füzetet írtam full tele 3 nap alatt.
2015. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!