Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A húgom mit képzel magáról?

Saku14 kérdése:

A húgom mit képzel magáról?

Figyelt kérdés

Engedély nélkül , felveszi a ruhaimat, és ha éppen találkozok vele otthon és szóvá teszem , hogy miért van rajtad az én ruhám , még ő mondja h fogjam be mert meghallja a barátja vagy valami .

Ráadásul a fehér nadrágomat is vissza hajtotta a szekrényembe ilyen használtan és tiszta foltos , lehet h ruzs folt vagy nem tudom nem is erdekel.. De akkor is legalabb ki mosna , es ugy tenne vissza ha meg el sem keri ..



#nadrág #testvér #voroses folt
2018. jún. 5. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj róla a szüleidnek. A tesóddal pedig higgadt módon próbálj beszélni erről, érvelj miért is zavaró számodra.
2018. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Láncold le a szekrényed
2018. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

En is gondoltam mar a lelancolasra ... De nem kivitelezheto

De ilyen kissebb dolgokat tudok csak elzarni tole , pl kaptam egy smink palettat , azt is kifogyasztotta amig elnem zartam elole .

Hiaba szolok a szuleimnek , nem erdekli oket ,ha meg neki szolok akkor is elkezd szitkozodni meg ilyeneket nem lehet nyugodtan beszelni vele ...

2018. jún. 5. 12:31
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Használd te is az ő cuccaid, hogy észrevegye, hogy mennyire idegesítő.
2018. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
35%

Odamész hozzá, bal kezeddel megfogod a válát, és szomorúan megrázod a fejed.

Látni fogja hogy csalódtál benne, és elgondolkozik magán.

Majd mielőtt sokat gondolkozna, mert megárt neki megfogod a fejét a fülénél (mintha meg akarnád csókolni), és bumm könyökkel pofán vered.

Lehetőleg egyszerre a kettőt különben kínos lesz

Nagyon fontos hogy fogd meg a fejét különben nem a fogait/orrát töröd be, hanem eltöröd a gerincét és meghal. Abból meg ugye nem tanul semmit

2018. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok verekedni vele , mert abbol is csak az jon le , hogy en vagyok a rossz ...

Most azt csinaltam h ha hazaer akkor lassa a foltos nadragot, ki vittem a kukahoz (nem dobtam bele, hanem egy doboz tetejen van ) ha megkerdezi miert van ott, majd mondom neki mert felveted es vissza tetted hasznaltan a helyere es meg el sem kerted es teli van voroses ruzs foltokkal , aztan megkerem h tisztitsa ki.. De ugyse fogja , meg a konyhaban sem pakol el maga utan ..

2018. jún. 5. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:

A szobád ajtaját nem tudod bezárni?

Vagy valahogy elzárni előle a cuccaid :D

2018. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
És ha meghallja a barátja, akkor mi van? Pont jó alkalom, égesd csak be, én tuti megtenném, ha a szép szó nem használ.
2018. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennyire rossz a kapcsolatotok? Hogy ha felveszi a pólód, akkor te azt mondod "mit képzel magáról"?


Most adhatnék tippeket hogy mit hogy, de itt alapvetően nem működik köztetek valami.

Az meg hogy hangosan közlöd vele vegye le a pólódat, (amit lehet azért vett fel, mert imponálni akart a barátainak) ezzel cikis helyzetbe hozod (nyílván hiú, de ki nem?:), és még jobban elmérgesíted a kapcsolatot.


Ha ez a cél, akkor jó úton haladsz. Ha már eléggé utáljátok egymást, nem biztos hogy felveszi a ruhádat engedély nélkül, de még engedéllyel sem.


Ez a cél? :)

2018. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem akar beszéled meg vele, amikor nincs ott a pasija?
2018. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!